PROGRAMÁTOR C# (.NET) – JUNIOR I SENIOR

Velké Meziříčí

Jste nadšený absolvent či zkušený PROGRAMÁTOR? Máte zkušenosti s programování v C# (.NET), znalosti databází MSSQL a setkali jste se s webovými technologiemi jako HTML, CSS, JQuery, Bootstrap aj? Pokud ovládáte angličtinu či němčinu na komunikativní úrovni, můžete se dostat až k implementaci řešení přímo u klienta.

Jste nadšený absolvent či zkušený PROGRAMÁTOR? Máte zkušenosti s programování v C# (.NET), znalosti databází MSSQL a setkali jste se s webovými technologiemi jako HTML, CSS, JQuery, Bootstrap aj?

Pokud ovládáte angličtinu či němčinu na komunikativní úrovni, můžete se dostat až k implementaci řešení přímo u klienta.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Programovat v C# (.NET)
  • Pracovat s databázemi MSSQL
  • Tvořit webové technologie (HTML, CSS, JQuery, Bootstrap …)
  • Pracovat na projektech vývoje softwaru pro velké mezinárodní firmy
  • Pro jazykově vybavené kandidáty též možnost cestovat na pobočky klientů (Amerika, Holandsko, Německo aj.)

Jaké jsou benefity?

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Být součástí malého týmu s příjemným a férovým šéfem
  • Pracovat v nových moderních kancelářích s high-tech technologiemi
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost pravidelného home office
  • Zajímavé platové ohodnocení – závislé na Vaší praxi a výkonu
  • Penzijní připojištění a další
  • Místo výkonu práce: region Velké Meziříčí

Hledáme

  • c# (.NET)
  • MSSQL
  • HTML
  • CSS
  • JQuery
  • Bootstrap
  • Česky - plynule
  • Anglicky - domluvit se
  • Německy - domluvit se
  • Úroveň: Junior
  • Úroveň: Senior
  • Vzdělání
  • Vzdělání
  • VŠ student

Detaily o pracovním místě:
Firma: NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Lokalita: Velké Meziříčí
Odvětví práce: IT
Pracovní pozice: PROGRAMÁTOR C# (.NET) – JUNIOR I SENIOR
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda:
Nabídka přidána: 15. 10. 2022
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Velké Meziříčí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PROGRAMÁTOR C# (.NET) – JUNIOR I SENIOR ve městě Velké Meziříčí? Pošlete svůj životopis firmě NOVÝ START, personální agentura s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Velké Meziříčí - IT