PRODEJCE specializované stavební techniky pro podlahy

Plzeň

Zajímá Tě oblast betonových podlah?

Chceš vědět, co znamenají pojmy jako stripper, twisster nebo jaké jsou současné trendy v designových podlahách a co obnáší jejich údržba?

Na naší volné židli v kanceláři Tě čeká různorodá práce, a to nejen za pracovním stolem. Poznáš nové lidi, dostaneš se na zajímavá místa a společně s Tvým profesním růstem se bude rozvíjet i naše firma.

  • Za dostudovanou stavárnu nebo technickou školu dáváme plusové body.
  • Bez technického uvažování a kreativity se neobejdeš.
  • Určitě strávíš dost času za volantem při poznávání krás ČR i SR.
  • Výhoda je, pokud umíš komunikovat i v Aj nebo Nj.
  • PC skills netřeba zmiňovat, předpokládáme, že je zvládáš levou zadní.

Náplň práce:

  • poskytování technického poradenství a podpory zákazníkům
  • návrhy řešení a doporučení vhodné specializované malé stavební techniky, nástrojů a příslušenství pro výrobu / renovaci betonových podlah
  • komunikace se stávajícími zákazníky a aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • tvorba cenových nabídek, uzavírání obchodních případů a dohled nad jejich realizací
  • příprava školení pro zákazníky

Co očekáváme?

  • vzdělání nejlépe stavebního nebo technického směru
  • technické uvažování, kreativitu a iniciativu na rozvoji firmy
  • profesionální a komunikativní vystupování směřem k zákazníků
  • schopnost plánování
  • ochotu cestovat po České a Slovenské republice
  • samostatný a aktivní přístup
  • znalost Aj nebo Nj výhodou
  • uživatelskou znalost práce s PC, MS Office
  • trestní bezúhonnost
  • ŘP skupiny B

Co nabízíme my?

  • zajímavou a velice perspektivní práci ve stavebnictví v rychle se rozvíjejícím novém oboru
  • práci na HPP
  • mzdu 35 000 - 60 000 Kč
  • komplexní zaškolení a trvalou podporu (rovněž od našich zahraničních dodavatelů)
  • příspěvek na stravovaání
  • mobilní telefon, notebook
  • možnost osobně se podílet na rozvoji firmy
  • zázemí menší stabilní společnosti s rodinným prostředím v průmyslové zóně v Plzni na Borských polích
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Zaujali jsme Tě? Chceš se na něco zeptat? Ozvi se nám, všechny dotazy rádi zodpovíme.

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenkový paušál
  • Bonusy a prémie

Detaily o pracovním místě:
Firma: REDIMAX spol. s r.o.
Lokalita: Plzeň
Pracovní pozice: PRODEJCE specializované stavební techniky pro podlahy
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35000-60000 Kč
Nabídka přidána: 20. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PRODEJCE specializované stavební techniky pro podlahy ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě REDIMAX spol. s r.o. ještě dnes.