Procesní inženýr/ka KTL

Plzeň

O nás

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou a distribucí nákladních vozidel, hledáme vhodného kandidáta na pozici Procesní inženýr.

Náplň práce:

  • Příprava pracovních postupů a výrobní dokumentace.
  • Řízení procesu provozu linky KTL.
  • Měření kvality lázní a odpadních vod, analýza a vyhodnocení dat.
  • Přijímání nápravných opatření k zajištění kvality a provozu linky KTL
  • Dodržování interních/externích norem a standardů pro ochranu životního prostředí
  • Řízení schválených projektů, reakce na změny ve výrobním procesu, přijímání opatření v případě problémů s kvalitou
  • Provádění auditu 5S.

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ - obor chemie
  • Znalost chemických procesů: PAOB a KTL
  • Znalost softwarového řízení linky a dopravní techniky
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Znalost německého jazyka slovem i písmem
  • Znalost LEAN metod a jejich uplatňování v praxi
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • ŘP sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Motivující finanční ohodnocení, bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování

Detaily o pracovním místě:
Firma: Hays Czech Republic, s.r.o.
Lokalita: Plzeň
Pracovní pozice: Procesní inženýr/ka KTL
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50.000 – 75.000 Kč
Nabídka přidána: 5. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Procesní inženýr/ka KTL ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě Hays Czech Republic, s.r.o. ještě dnes.