Procesní analytik pro výrobní a logistické procesy

Olomoucký kraj

Náplň práce

Hledáme procesního analytika zaměřeného na výrobní a logistické procesy, který je kreativním řešitelem problémů a dokáže spolupracovat s uživateli na identifikaci oblastí pro zlepšení. Vaším úkolem bude navrhovat efektivní řešení a vytvářet funkční specifikace, které povedou k optimalizaci výrobních a logistických procesů.
  • Navrhovat a dokumentovat funkční specifikace pro optimalizaci procesů.
  • Úzce spolupracovat s různými odděleními a být klíčovým spojovacím článkem mezi IT a ostatními týmy, včetně formulace byznysových požadavků pro IT specialisty a vývojáře.
  • Pracovat s platformou SAP, zejména s moduly SAP MM a SAP SD, a účastnit se SAP projektů.
  • Organizovat školení a workshopy pro zaměstnance.
  • Vést detailní uživatelské testování softwaru a dohlížet na vývoj a zavádění aplikací.
  • Podílet se na rozvoji a údržbě stávajícího softwarového řešení.
  • Analyzovat data v oblasti výroby a logistiky, identifikovat nekonzistence a navrhovat řešení.
  • Nastavit a udržovat adekvátní procesní dokumentaci.
  • Požadujeme

  • Bakalářské vzdělání v oboru podnikové informatiky nebo podobném oboru.
  • Minimálně 3 roky zkušeností na pozici procesního analytika ve výrobě nebo logistice.
  • Silné analytické schopnosti a schopnost efektivně řešit problémy.
  • Dovednosti v oblasti řízení projektů.
  • Vynikající komunikační a prezentační schopnosti.
  • Základní znalosti v oblasti aplikací, vzdálené správy a databází.
  • Plynulá znalost angličtiny, protože budete pravidelně komunikovat s IT týmem v Německu.
  • Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené.
  • Pružná pracovní doba.
  • Stravenky v hodnotě 180 Kč.
  • MultiSport karta.
  • Motivační finanční ohodnocení.
  • Příspěvek na doplňkové penzijní spoření/penzijní připojištění.
  • Výuka anglického jazyka na pracovišti, plně hrazená zaměstnavatelem.
  • Příspěvky na mimoškolní aktivity dětí, odměny za dobré školní výsledky.
  • Odměny za pracovní výročí.
  • Vánoční dárky a firemní akce.
  • Slevy na firemní produkty.
  • Příjemný kolektiv a přátelské pracovní prostředí.
  • Profesní a osobní růst s možností vzdělávacích a rozvojových kurzů.

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Olomoucký kraj
    Pracovní pozice: Procesní analytik pro výrobní a logistické procesy
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 7. 5. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
      Jdu do toho!
      Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
      Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
    Olomoucký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Procesní analytik pro výrobní a logistické procesy ve městě Olomoucký kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.