Probační úředník/úřednice PMS Litoměřice

Litoměřice
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: VŠ magisterské
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Nabízená mzda: 25 280 - 37 170 Kč/měsíc

Požadujeme ukončené vysokoškolské magisterské studium humanitního směru
vysoké pracovní nasazení
flexibilitu
ochotu vzdělávat se
bezúhonnost
způsobilost k právním úkonům
znalost práce na PC - uživatelská úroveň (Word, Excel, Internet)
řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
zkušenosti se sociální prací výhodou
komunikační dovednosti
orientace v sociální a trestně - právní oblasti výhodou
spolehlivost, důslednost
Nabízíme
platová třída 11., po zapracování (zpravidla o zkušební době), 12.platová třída (úředník), po osvědčení osobní hodnocení, základní plat od 25 280 do 37 170 Kč (dle započitatelné praxe). rizikový příplatek, pružná pracovní doba, odborné vzdělávání, příspěvek na stravování formou stravenek, přátelské a podporující pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, 1 den studijního volna, příspěvek na penzijní připojištění.
Náplň práce
Vysoce odborná práce ve smyslu zákona č. 257/2000 Sb., o Probační a mediační službě, komunikace s OČTŘ, spolupráce se státním a neziskovým sektorem.
Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, 1 den studijního volna,
pružná pracovní doba, odborné vzdělávání, přátelské a podporující pracovní prostředí, zázemí stabilní organizace, stravenky.
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem doručte na email: , nebo na adresu: Probační a mediační služba, Na Valech 525/12, 412 01 Litoměřice, k rukám Mgr. Anny Vozábové. Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení. Termín výběrové řízení se uskuteční po telefonické domluvě s vedoucí střediska.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Probační a mediační služba
Lokalita: Litoměřice
Pracovní pozice: Probační úředník/úřednice PMS Litoměřice
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 280 Kč - 37 170 Kč
Nabídka přidána: 28. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    39 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Litoměřice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Probační úředník/úřednice PMS Litoměřice ve městě Litoměřice? Pošlete svůj životopis firmě Probační a mediační služba ještě dnes.