Přípravář výroby - pouze ranní směna

Karlovarský kraj

Náplň práce

Máš předchozí zkušenost se čtením technické dokumentace? Hledáš práci pouze na ranní směnu? Tak tohle je ideální příležitost pro tebe. Stačí nám poslat tvůj životopis.
  • příprava materiálu pro výrobu - ve spolupráci s technology
  • označení materiálu a předání do výroby
  • spolupráce s nákupem
  • kontrola úkolů na svěřeném úseku
  • vedení menšího týmu pracovníků - 2 CNC operátory
  • dohled nad skladem - příjem materiálu
  • Inventarizace materiálu
  • příprava technické dokumentace
  • pravidelný reporting
  • Požadujeme

  • ukončené SOÚ/SŠ technického směru (např.strojní/elektro/zámečník)
  • praxe např. na pozici zámečníka, technologa, kvalitáře
  • dobrá orientace v technické dokumentaci
  • uživatelská znalost MS Office
  • Nabízíme

  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • práce na jednu směnu ( 6:00 - 14:30)
  • smlouva na dobu neurčitou po 1. roce
  • příplatky za přesčasy
  • menší firma s rodinnou atmosférou

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Karlovarský kraj
    Pracovní pozice: Přípravář výroby - pouze ranní směna
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 18. 4. 2024
    Odpovědět na inzerát    36 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Karlovarský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Přípravář výroby - pouze ranní směna ve městě Karlovarský kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.