Pracovník údržby budov - zedník/zámečník

Kopřivnice

O nás

Kopřivnická automobilka TATRA je fenomén a patří mezi nejstarší automobilky světa, ale rozhodně není pouhou historií. Víme, že bez skvělých zaměstnanců by bylo těžké tuto pozici udržet, proto pro každou profesi hledáme kandidáty nejen odborně zdatné, ale i méně zkušené se vztahem k tatrovácké kultuře.

Náplň práce:

  • údržba a drobné opravy budov a areálu
  • zednické práce
  • drobné zámečnické práce

Co od Vás očekáváme:

  • Vyučení v oboru (zedník, zámečník, strojní mechanik, opravář zem. strojů atd.)
  • manuální zručnost, všestrannost
  • řidičský průkaz sk. B a T (výhodou)
  • svářečský průkaz výhodouo
  • obsluha vysokozdvižného vozíku výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Tarifní mzdu dle zkušeností
  • 25 dnů dovolené
  • Teplé jídlo za 27,- Kč
  • Příspěvek na dopravu až 2 500,- Kč
  • Nástup do KMENE firmy s možností KARIERNÍHO RŮSTU
  • Příspěvek na penzijní pojištění

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: TATRA TRUCKS a.s.
Lokalita: Kopřivnice
Pracovní pozice: Pracovník údržby budov - zedník/zámečník
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30.000 – 36.000 Kč
Nabídka přidána: 14. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Kopřivnice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník údržby budov - zedník/zámečník ve městě Kopřivnice? Pošlete svůj životopis firmě TATRA TRUCKS a.s. ještě dnes.