Pracovník obsluhy; cateringy (m/ž) - mzda až 50 000 Kč

Olomouc

O nás

Firma Rodina Koláčkova s.r.o. hledá schopné lidi s poteciálem se rozvíjet. Nabízíme rozmanitou práci v naší provozovně K-restaurant v Olomouci. Práce na pozici Pracovník obsluhy; cateringy (m/ž).

Pracovní doba zpravidla 6 – 15 h (pondělí – pátek). Nárazově i o víkendu v případě sobotních plesů.

Náplň práce:

  • Hlavní náplní práce bude zajištěni všeho potřebného pro naše cateringy (dovezení připraveného občerstvení pro catering z druhého provozu na K-restaurant, připravení jednotlivých cateringů do našich salónků dle zadaných objednávek od zákazníků vč. potřebného inventáře a nápojů, následné dohlížení na průběh akce a úklid)
  • servis
  • výdej obědů
  • barista
  • obsluha zahrádky a terasy

Požadujeme

  • Nutná zkušenost s cateringy
  • Řidičský průkaz sk. B podmínkou
  • Nutná základní znalost excelu - objednávky hostů jsou vedeny v tabulkách, je nutné se v nich zorientovat a připravit pro konkrétní cateringy objednané druhy občersvení a jejich množství
  • spolehlivost a pracovitost
  • příjemné a profesionální vystupování
  • umět komunikovat se zákazníky
  • loajálnost
  • flexibilitu
  • ochotu učit se novým věcem a dále se rozvíjet
  • smysl pro pořádek a čistotu
  • věk min. 18 let

Nabízíme

  • plat 140 Kč/h - 200 Kč/h dle zkušeností a pracovitosti
  • plat dle odpracovaných hodin
  • možnost prémií
  • pitný režim a občerstvení na pracovišti
  • rodinná firma
  • přátelský kolektiv
  • nástup je možný ihned
  • Pracovní doba zpravidla 6 – 15 h (pondělí – pátek). Nárazově i o víkendu v případě sobotních plesů.

Zaujala Vás naše nabídka? Máte zkušenosti v gastronomii? Pokud jste spolehlivý člověk, který přistupuje k práci zodpovědně, prosíme o zaslání životopisu a následně Vás budeme kontaktovat.

Těšíme se na Vás.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: Rodina Koláčkova s.r.o.
Lokalita: Olomouc
Pracovní pozice: Pracovník obsluhy; cateringy (m/ž) - mzda až 50 000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30.000 – 50.000 Kč
Nabídka přidána: 5. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Olomouc - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník obsluhy; cateringy (m/ž) - mzda až 50 000 Kč ve městě Olomouc? Pošlete svůj životopis firmě Rodina Koláčkova s.r.o. ještě dnes.