Pozice Zámečník! Náborový příspěvek 20 000 Kč! (#p336)

Nový Jičín

O nás

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování plechů dle požadavku zákazníka již od roku 1993. Jsme
výrobním partnerem světových značek. Nabízíme CNC řezání laserem, CNC vysekávání, ohýbání na CNC
strojích, svařování, zámečnické a montážní práce, povrchové úpravy.

Náplň práce:

Hledáš změnu, ale nevíš, kde začít? Pracovat ve stabilní, rozvíjející se společnosti se vyplatí. Najímáme pracovité a spolehlivé lidi, kteří rádi pracují a nebojí se výzev.

Místo výkonu práce: Suchdol nad Odrou

Jakou práci budeš dělat?

  • Jednoduché montážní práce.
  • Vrtání, zahlubování, vyhrubování, vystružování a řezání závitů.
  • Nýtování, lisování, bodovaní, odjehlování sražení hran, broušení, žabkování.
  • Kontrola kvality.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda od 22 000 a 31 000 Kč/měsíčně.
  • Příplatek za přesčas 25 %.
  • Příplatek za práci ve svátek 100 %.
  • Noční příplatek 10 %.
  • Víkendový příplatek 25 %.
  • Příplatek za ztížené prostředí (při broušení) 20,8 Kč/h.
  • Dotovaná doprava podle km: 500 - 1750 Kč.
  • Zkrácená pracovní doba v pátek.
  • Dotovaná strava - 30 Kč za oběd v závodní jídelně.
  • Po roce nárok na příspěvek na penzijní pojištění 1 500 Kč/měsíc.
  • Náborový příspěvek 20 000 Kč.

Co od Vás očekáváme:

  • Výborná znalost technické dokumentace.
  • Zkušenost se zámečnickou prací.

Detaily o pracovním místě:
Firma: MAXINS People Czech, s.r.o.
Lokalita: Nový Jičín
Pracovní pozice: Pozice Zámečník! Náborový příspěvek 20 000 Kč! (#p336)
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 22.000 – 31.000 Kč
Nabídka přidána: 15. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pozice Zámečník! Náborový příspěvek 20 000 Kč! (#p336) ve městě Nový Jičín? Pošlete svůj životopis firmě MAXINS People Czech, s.r.o. ještě dnes.