Poradce pro legislativu

Břeclav

O nás

Firma Štandart BPPO, sro vznikla v roce 2016 a to z živnosti Pavol Konýček – Štandart BP která vznikla v roce 1996. Naše firma se více než 20 let zabývá kompletními službami v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, ochrany před požáry, pracovní zdravotní služby a ochranou osobních údajů společně s implementací nových předpisů které přináší evropská legislativa jako např. GDPR, nový zákon o odpadech, evropské ISO normy a pod.

Jsme plně součinní při poskytování našich odborných služeb s jednotlivými státními dozorovými orgány, které provádějí kontroly na pracovištích u našich zákazníků.

Pevně ​​věříme, že Vám umíme pomoci s byrokracií, kterou tyto předpisy přinášejí a ve velké míře přispět k tomu, aby ve Vaší firmě byla bezpečnost a zdraví Vašich zaměstnanců naprostým standardem.

Momentálně v rámci vstupu na trh v České republice, otevíráme novou kancelář v Břeclavi a budeme velmi rádi když se k nám přidáte do našeho prvního týmu v České republice.

Těšíme se na naši možnou spolupráci

S pozdravem

tým Standart BPPO, s.r.o

Náplň práce:

  • práce v kanceláři na 6 hodin denně 5 dní v týdnu na trvalý pracovní poměr
  • aktivní telefonické oslovování zákazníků
  • zákaznický servis
  • pracovní doba od 8:00 do 14:30 hodin.
  • poskytování služeb zákazníkům v oblasti legislativy ČR ( ochrana osobních údajů, BOZP, OPP a tak dále)

Co od Vás očekáváme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • dobré komunikační dovednosti
  • základní práce s PC
  • odpovědnost, samostatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Perspektivní zaměstnání s možností seberealizace, odborného a profesního růstu
  • Skvělý dynamický kolektiv
  • Odměny při životních a pracovních jubileích
  • Různé team-buildingové akce během roku (tenisové turnaje, chaty, školení atd.)
  • Možnost získat prémie až do výše 100% základní mzdy

Informace pro zájemce:

Životopisy prosím zasílejte na adresu e-mail přes odpovědní formulář, vybrané uchazeče budeme telefonicky kontaktovat, za účelem domluvení osobního setkání.

Děkujeme

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: Štandart BPPO s. r. o.
Lokalita: Břeclav
Pracovní pozice: Poradce pro legislativu
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 22.000 – 45.000 Kč
Nabídka přidána: 29. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    26 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Břeclav - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Poradce pro legislativu ve městě Břeclav? Pošlete svůj životopis firmě Štandart BPPO s. r. o. ještě dnes.