Poradce/poradkyně prodeje - LIBEREC

Liberec

Kdo jsme?

PROFIMED, úspěšná ryze česká společnost s historií, na trhu jsme již 27 let. Lídr v dentální péči a špička v oblasti péče o zdraví. Specializovaný maloobchod a velkoobchod s pomůckami ústní hygieny, kosmetikou, dětskou a mateřskou péčí a doplňky stravy. Zastupujeme více než 20 globálních značek a desítky menších značek a produktů, které prodáváme v síti našich prodejen, v lékárnách, zubních ordinacích a řetězcích. Provozujeme také E-shop. To vše na 4 trzích – v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku.

Koho hledáme?

Poradce/kyni prodeje, brigádnická výpomoc na prodejně, vstřícného a milého člověka do naší krásné provozovny v Liberci v OC Forum, kterého naplňuje komunikace s lidmi a chápe potřeby zákazníka. My v PROFIMED, se nepovažujeme jen za prodejce, ale za rádce, který vychovává, pomáhá.

Vaše pracovní náplň

  • Prodej zboží, péče o zákazníky a profesionální poradenství
  • Práce s PC (příjem zboží, e-mail)
  • Příprava objednávek z E-shopu
  • Účast na pravidelných inventurách
  • Udržování pořádku a čistoty na prodejně

Váš profil

  • Práce s počítačem je pro vás hračka (pokladna, objednávka, příjemka, e-mail)
  • Jste člověkem, který o sebe rád pečuje, sleduje a testuje kosmetické trendy, zajímá se o své zdraví, zbytek vás rádi naučíme
  • Přátelský přístup k zákazníkovi a úsměv na tváři
  • Můžeme se na vás spolehnout

Co Vám nabízíme

  • Pracovní smlouva DPP – brigáda
  • Proplácíme každou minutu vaší práce
  • Chováme se lidsky, pauzy na svačinu jsou individuální, na prodejně se můžete pohodlně posadit
  • Chápeme vaše potřeby, dokážeme se vám přizpůsobit při plánování směn, hledáme brigádníky na vykrytí směn v týdnu i o víkendu
  • Krásné a důstojné pracovní prostředí a zázemí
  • Všechno vás v klidu naučíme, máme systém nástupního i periodického vzdělávání, které zvyšuje vaši kvalifikaci
  • Pracovní oblečení ZDARMA v barvách PROFIMED
  • Nemyslíme jenom na sebe, podporujeme charitativní projekty a nadace

Pošlete nám identifikaci pozice, svůj životopis s fotografií a budeme rádi, pokud připojíte i pár vět o sobě a motivaci proč pracovat v Profimedu.

Ozveme se každému, těšíme se na Vás.

Požadavky

  • Práce s PC - pokladna, objednávka, příjemka, e-mail

Požadované jazyky

  • Čeština
    (aktivní)

    výborná

Benefity

  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Provize z prodeje
  • Výrobky a služby se slevou

Detaily o pracovním místě:
Firma: PROFIMED s.r.o.
Lokalita: Liberec
Pracovní pozice: Poradce/poradkyně prodeje - LIBEREC
Směnnost práce Dohoda o provedení práce, Brig
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 14. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    13 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Liberec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Poradce/poradkyně prodeje - LIBEREC ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě PROFIMED s.r.o. ještě dnes.