Pokladní/Venkovní prodejce - čerpací stanice Shell

Brno

Co vás čeká

  • práce ve společnosti Shell - jedné z největších firem na světě
  • plný úvazek, 8hodinové směny - 4 dny práce, 2 dny volna - ranní/odpolední (5:30-14:00 a 13:45-22:15)
  • obsluha zákazníků na nádvoří, aktivní prodej, údržba areálu
  • v případě potřeby práce s pokladnou

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Hledáme kolegy s komunikativními schopnostmi, pozitivním přístupem a příjemným vystupováním.

Výhodou bude, pokud budete umět

  • základy práce s pokladnou

Co vám můžeme nabídnout

  • nástupní plat 28 000 Kč/měsíc
  • pracovní uniformy v barvách Shell
  • veškerá školení a potřebná podpora při nástupu do zaměstnání
  • spravedlivé ohodnocení bonusovou složkou k základnímu platu dle plnění plánů
  • příspěvek na dopravu dle vzdálenosti bydliště
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Děkujeme za váš zájem a těšíme se na spolupráci s vámi!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Práce s PC

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na dopravu

Detaily o pracovním místě:
Firma: Millman shop & trade CZ s.r.o.
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Pokladní/Venkovní prodejce - čerpací stanice Shell
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28000 Kč
Nabídka přidána: 24. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    25 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pokladní/Venkovní prodejce - čerpací stanice Shell ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Millman shop & trade CZ s.r.o. ještě dnes.