Pokladní - pouze ranní směny

Uherské Hradiště

O nás

Působíme ve více než 100 zemích a každý den nás navštíví několik miliónů zákazníků. Dnes je již těžko uvěřitelné, že v roce 1930, když Harland Sanders zakládal svou první restauraci KFC, měl pouze vyjíměčný recept na kuře a obrouvskou víru, že bude mít úspěch. Od začátku jej doprovázelo také jedno pravidlo, kteréu byl věrný a později bezpodmínečně dodržoval: “ V tom, co děláš se maximálně angažuj a dělej to, jak nejépe umíš.”

Náplň práce:

První den v práci začne s instruktorem. Seznámí tě s našimi pravidly, a hlavně s novými kolegy. U pokladny budeš pomáhat s obsluhou hostů či s kompletací objednávek.

Energie a odhodlání stačí, vše ostatní tě naučíme my.

Co od Vás očekáváme:

• Dokončené základní vzdělání.
• Spolehlivost a pozitivní energie!
• Měl/a bys mít chuť učit se novým věcem.
• Časová flexibilita - směny plánujeme i o víkendech.

Co Vám můžeme nabídnout:

• Plánování směn dle tvé potřeby.

• Výplata vždy do 9. dne v měsíci na účtě.
• Možnost profesního růstu a osobního rozvoje.
• Spropitné pro každého.
• Jídlo na směně za pár kaček.
• Zaměstnanecké akce.
• Výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC).
• Skvělý tým lidí, který bude tvou oporou!

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: AmRest s.r.o.
Lokalita: Uherské Hradiště
Pracovní pozice: Pokladní - pouze ranní směny
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 24.580 – 26.200 Kč
Nabídka přidána: 15. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    60 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Uherské Hradiště - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pokladní - pouze ranní směny ve městě Uherské Hradiště? Pošlete svůj životopis firmě AmRest s.r.o. ještě dnes.