PLC programátor/ka

Frýdek-Místek

PLC programování je něco, v čem jsi dobrý/dobrá a chceš se mu nadále profesně věnovat?

Pojmy HMI, SIMATIC PCS 7 jsou Ti velmi dobře známé?

Ovládáš angličtinu na komunikativní úrovni?

Máš chuť změnit prostředí a pracovat pro dynamicky se rozvíjející společnost, která stále roste, přitom si ale uchovává individuální přístup ke svým zaměstnancům?

Pokud ANO, určitě se nám neváhej ozvat. Rádi si projdeme Tvé CV a domluvíme se na dalším postupu. Pro další informace jsme k dispozici!

Náplň práce:

  • staneš se součástí našeho týmu programátorů, budete ve stálém kontaktu vymýšlet nové HMI aplikace a PLC programy dle nejmodernějších standardů.
  • budeš také komunikovat s mezinárodním týmem a zákazníky

Co od Tebe očekáváme?

  • alespoň menší praxi v oboru PLC programování SIMATICS PCS 7 a HMI aplikací a obecně v elektrotechnice
  • komunikativní angličtinu
  • chceš se stát součástí výjimečného a fungujícího týmu profesionálů a pracovat na zajímavých projektech

Co můžeme nabídnout?

  • práci v mezinárodním prostředí s využitím angličtiny a možností profesně růst
  • platové podmínky dle Tvé praxe a schopností a pravidelný růst mzdy (rádi posoudíme Tvou představu o platu)
  • příspěvek na stravování a pojištění
  • příspěvek na dopravu
  • občasný home-office dle dohody
  • dovolenou navíc
  • propracovaný zaškolovací systém, během kterého se seznámíš se vším podstatným a další systém vzdělávání
  • a určitě nezapomeneme ani Tvůj odpočinek a volný čas a podpoříme vybrané aktivity

Detaily o pracovním místě:
Firma: KEEP-IN-TOUCH s.r.o.
Lokalita: Frýdek-Místek
Pracovní pozice: PLC programátor/ka
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 10. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Pracovně právní vztah Plný
Požadované jazyky
angličtina
Odpovědět na inzerát    110 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Frýdek-Místek - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PLC programátor/ka ve městě Frýdek-Místek? Pošlete svůj životopis firmě KEEP-IN-TOUCH s.r.o. ještě dnes.