Plánovač výroby (M/Ž) - atraktivní ohodnocení, 13. mzda, pravidelné navyšování mzdy, finanční příspěvky!

Most

Nabídka:

Požadavky: Hledáme zkušeného plánovače výroby, který by se připojil k našemu dynamickému týmu ve špičkové mezinárodní výrobní společnosti. Pokud hledáte příležitost stát se součástí inovativního prostředí, kde se oceňuje Vaše zkušenost a Váš přínos, pak jste na správném místě. Přidejte se k nám a pomozte nám dosahovat našich výrobních cílů s maximální efektivitou a profesionalitou!

Co Vám můžeme nabídnout?

   •  Atraktivní finanční ohodnocení

   •  Roční navyšování mzdy

   •  13. mzda

   •  Příspěvek na životní a penzijní připojištění

   •  25 dnů dovolené

   •  Systém Cafeterie

   •  Plně hrazené stravování

   •  Kariérní růst a osobní rozvoj

   •  Moderní zázemí v mezinárodní společnosti

   •  Pravidelné firemní akce a teambuildingy

   •  Přátelský pracovní kolektiv

Jaká je náplň práce?

   •  Plánování výroby dle požadavků zákazníka

   •  Koordinace a příprava plánů toku materiálu od dodavatelů k zákazníkům

   •  Správa objednávek, materiálu a řešení logistických reklamací

   •  Optimalizace skladových zásob a revize pojistných zásob

   •  Řízení inventurních diferencí a kontrola dodávek materiálů

   •  Práce v systému SAP a podpora ostatních plánovačů

   •  Podpora předsériové logistiky a změnového řízení

   •  Práce s BOMy a jejich kontrola

   •  Zástup manažera dodavatelského řetězce

Co od Vás potřebujeme?

   •  Praxe na obdobné pozici a zkušenosti s plánováním výroby

   •  Znalost kapacitního plánování

   •  Znalost práce na PC (hlavně Excel a SAP)

   •  Znalost anglického jazyka

Připojte se k nám a staňte se klíčovým článkem v našem týmu plánovačů výroby. Získáte nejen příležitost rozvíjet své profesní dovednosti a kariérní možnosti, ale také budete součástí přátelského a podpůrného pracovního prostředí. Pokud máte touhu posunout se vpřed a dosáhnout společných úspěchů, pak neváhejte a přihlaste se k nám ještě dnes!

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Lokalita: Most
Pracovní pozice: Plánovač výroby (M/Ž) - atraktivní ohodnocení, 13. mzda, pravidelné navyšování mzdy, finanční příspěvky!
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 12. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    177 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Most - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Plánovač výroby (M/Ž) - atraktivní ohodnocení, 13. mzda, pravidelné navyšování mzdy, finanční příspěvky! ve městě Most? Pošlete svůj životopis firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o. ještě dnes.