Pečovatel/Pečovatelka

Kolín

O nás

Jsme tady pro to, abychom byli oporou těm, kteří to potřebují. S radostí poskytujeme pomoc a podporu v každodenním životě. Naše obecně prospěšná společnost se specializuje na poskytování sociálních služeb více než 15 let, zejména pro zdravotně znevýhodněné osoby a seniory v lokalitách Kolín a okolí.

Náplň práce:

  • Přímá obslužná péče
  • Podpora čistoty, osobní hygieny, oblékání, podání stravy a pití
  • Manipulace s přístroji, pomůckami, prádlem
  • Podpora soběstačnosti, doprovody na nákup, úřad, výlety, udržování kontaktu se sociálním prostředím

Co od Vás očekáváme:

  • Trestní bezúhonnost
  • Způsobilost k právním úkonům
  • Proočkování vakcínou Engerix (hepatitida typu B)
  • Aktivní řidič s ŘP skupiny „B“
  • Kurz pracovníka sociálních služeb (možno doplnit v průběhu zaměstnání)
  • Týmová práce
  • Komunikativnost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • Základní znalost na PC

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Perspektivní a stabilní zaměstnání
  • Přátelské prostředí
  • Práci na hlavní pracovní poměr (40 hodin/týdně)
  • Příplatky za práci v sobotu, neděli a svátek
  • Příspěvek na stravování
  • Po roce příspěvek na penzijní připojištění a odměny za odpracované roky a při životním jubileu
  • 3 dny sick days

Přidejte se do našeho týmu a pomozte nám poskytovat kvalitní péči a podporu našim klientům. Budeme se těšit na vaši účast!

Nástup možný IHNED!

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: Spirála pomoci, o.p.s.
Lokalita: Kolín
Pracovní pozice: Pečovatel/Pečovatelka
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 21.000 – 32.000 Kč
Nabídka přidána: 30. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    21 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kolín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pečovatel/Pečovatelka ve městě Kolín? Pošlete svůj životopis firmě Spirála pomoci, o.p.s. ještě dnes.