Ostraha prodejny Praha 145 Kč/hod

Praha

O nás

Stabilní česká společnost s působností na trhu od roku 1992 v oblasti bezpečnosti a technologií.

Náplň práce:

  • Ostraha značkové prodejny, směny 12 hod.
  • Komunikace s klientem
  • Preventivní obchůzková činnost
  • Monitorování pohybu osob a eliminace případných krádeží

Co od Vás očekáváme:

  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Profesionální vystupování
  • Loajalitu
  • Čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástup možný IHNED
  • Kompletní uniforma
  • Ubytování v Praze
  • Motivační finanční ohodnocení: 145 Kč/hod. na DPP
  • Možnost vyplácení záloh
  • Možnost dodatečných odměn za spolehlivost
  • Odměny za záchyty

Detaily o pracovním místě:
Firma: ABAS IPS Management s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Ostraha prodejny Praha 145 Kč/hod
Směnnost práce parttime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 145 Kč / hod
Nabídka přidána: 28. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Ostraha prodejny Praha 145 Kč/hod ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě ABAS IPS Management s.r.o. ještě dnes.