Osobní bankéř/ka

Liberec

Požadavky: Přímo v centru Liberce nabízíme HPP do kmene banky. Hledáme reprezentativní kandidáty, kteří již mají zkušenost z bankovnictví se zaměřením na investice a preferují pozici bez akvizic.

co vás čeká

* osobní péče o stávající i nové klienty

* budování a rozvíjení dlouhodobých vztahů s klienty ze svěřeného portfolia

* poskytování špičkového servisu v oblasti financí a investic

* příprava nabídek šitých na míru a realizace bankovních operací

* plnění obchodního plánu

* nezbytná bankovní administrativa

co vám nabídneme

* fixní mzdu 50 000 Kč, po zaškolení 55 000 Kč

* neomezenou variabilní složku vyplácenou na měsíční bázi

* příspěvek na sport/kulturu/volný čas

* příspěvek na penzijní/životní připojištění

* příspěvek na stravování

* jazykové/vzdělávací kurzy

* 5 týdnů dovolené

* sick days

co od vás očekáváme

* předchozí zkušenosti z bankovního prostředí v oblasti investic

* obchodní proaktivitu

* skvělé komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování

* vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu

* dobrý time-management a motivaci

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Liberec
Pracovní pozice: Osobní bankéř/ka
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč/měsíc - 90 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 16. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    36 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Liberec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Osobní bankéř/ka ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.