Operátor výroby ○ Nýřany u Plzně

Nýřany

O nás

Hledáme zaměstnance na pozici operátora výroby  pro společnost, která se nachází v Nýřanech u Plzně a zabývá se výrobou autosedaček.

Jako přední společnost v oblasti automobilových technologií Faurecia inspiruje budoucnost mobility.

Náplň práce:

○ montáž sedaček do automobilů
○ natažení potahu a jeho ukotvení
○ následná výstupní kontrola
○ 3 směny

Co od Vás očekáváme:

○ praxi v automobilovém průmyslu výhodou
○ fyzická zdatnost
○ ochota pracovat na směny

Co Vám můžeme nabídnout:

○ HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
○ MZDA 28 000 KČ/MĚS.
○ dovolená 25 dní
○ týdenní zálohy na mzdu samozřejmostí
○ zvýhodněné ubytování
○ ZDARMA stravování
○ ZDARMA zajištěna doprava z Plzně
○ dlouhodobá spolupráce s možností po třech měsících přestupu do kmenu

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování

Detaily o pracovním místě:
Firma: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Lokalita: Nýřany
Pracovní pozice: Operátor výroby ○ Nýřany u Plzně
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25.000 – 28.000 Kč
Nabídka přidána: 18. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Nýřany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor výroby ○ Nýřany u Plzně ve městě Nýřany? Pošlete svůj životopis firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. ještě dnes.