OPERÁTOR TŘÍDĚNÍ

Luká

Společnost REMARKPLAST s.r.o. zabývající se výrobou plastových regranulátů přijme nového zaměstnance/zaměstnankyni na volné pracovní místo:

Roztřídění materiálu dle jednotlivých druhů plastů, je jednou z nejdůležitejšcíh prvotních úkonů tak, aby mohlo dojít ke zpracování materálu na všech dalších úrovních. Staneš se tak důležitou součástí celého řetězce na cestě k finálnímu produktu. Všechny materiály s tebou projdeme, aby ses je naučil/a dokonale rozeznat a roztřídit. Na zaučení ti dáme dostatek času a přizpůsobíme ho tvým individuálním potřebám. Výhodou je zkušenost s obsluhou VZV, ale pokud ji nemáš, vše rádi doškolíme. Důležitá je hlavně chuť učit se novým věcem.

Náplň práce:

  • třídění plastových dílů (světlometů z automobilů) dle jednotlivých druhů materiálu
  • manipulace s materiálem

Co od tebe očekáváme:

  • spolehlivost
  • pečlivost
  • zručnost
  • zkušenost s obsluhou VZV výhodou

Co ti můžeme nabídnout:

  • volné víkendy
  • dvousměnný provoz (6-14h; 14-22h)
  • moderní, bezpečné a čisté pracovní prostředí
  • příplatek za odpolední směnu
  • stravenky v hodnotě 130 Kč/směna
  • výplata vždy 15. den v měsíci
  • vybavíme tě pracovními oděvy na léto i zimu
  • hlavní pracovní poměr s možným nástupem od 1.1.2024
  • nezávaznou prohlídku pracoviště ať víš, do čeho jdeš

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Stravenkový paušál

Detaily o pracovním místě:
Firma: Remarkplast Services s.r.o.
Lokalita: Luká
Pracovní pozice: OPERÁTOR TŘÍDĚNÍ
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 23000-33000 Kč
Nabídka přidána: 16. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    26 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Luká - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OPERÁTOR TŘÍDĚNÍ ve městě Luká? Pošlete svůj životopis firmě Remarkplast Services s.r.o. ještě dnes.