➡OPERÁTOR KONTROLY⬅ 13. a 14. plat☑ 25 dnů dovolené☑

Ostrava

O nás

Pro našeho významného klienta, automotive firmu sídlící v Ostravě, hledáme OPERÁTORY KONTROLY KVALITY!

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

  • Budete se starat o vizuální kontrolu výrobků, a budete odpovědní za rozpoznání vad.
  • Budete součástí procesu 200% kontroly,
  • V rámci své role budete odpovědní i za balení výrobků - budete se vždy v pravidelných intervalech na daném pracovišti balení střídat.

CO ZA VAŠI PRÁCI ZÍSKÁTE?

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Měsíční prémie
  • Docházkový bonus
  • 13. a 14. mzdu
  • Věrnostní odměny
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování
  • Kafeterie
  • Multisportka
  • Zvýhodněné telefonní taridy
  • Výborná dostupnost MHD
  • Možnost kariérního růstu a rozvoje formou odborných školení, jazykových kurzů
  • Firemní akce
  • Rekondiční pobyty

CO POTŘEBUJEME MY OD VÁS?

  • Ochota pracovat ve 3 směnném provozu s volnými víkendy
  • Výborný zrak - zejména barvocit
  • Samostatnost, odpovědnost.
  • Zkušenost jako kontrolor kvality, inspektor kvality výhodou

Zaujala Vás pracovní pozice? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis. My se Vám pak do 24 hodin ozveme a možnost pracovního uplatnění probereme!

(Zaslání životopisu je podmínkou pro zařazení do výběrového řízení)

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: MAXINS People Czech, s.r.o.
Lokalita: Ostrava
Pracovní pozice: ➡OPERÁTOR KONTROLY⬅ 13. a 14. plat☑ 25 dnů dovolené☑
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ➡OPERÁTOR KONTROLY⬅ 13. a 14. plat☑ 25 dnů dovolené☑ ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě MAXINS People Czech, s.r.o. ještě dnes.