Operátor/ka kontroly kvality (m/ž)

Rychnov nad Kněžnou

Informace
Chcete pracovat v čistém prostředí výrobní francouzské společnosti? Ocenili byste dovolenou navíc, stravenkový paušál přímo do mzdy, příspěvek na dopravu, bonusový systém, vánoční, velikonoční bonusy a bonusy na dovolenou?

Dejte nám o sobě vědět.  Pokud nemáte zkušenosti s kontrolou kvality, nevadí, zaškolíme Vás.

Náplň práce:

• vstupní a výstupní kontrola výrobků (nárazníků),

• vizuální kontrola lakových vad,

• vyleštění finálního výrobku.
Co od vás očekáváme
- ochotu pracovat na 3 směny (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00) - 18ti směnný provoz

- ochotu pracovat i o víkendu

- dobrý zrak

- nástup od června 2024
Co vám nabízíme
- základní mzda první rok 24 080 Kč/měsíc (bez jakýchkoli příplatků či bonusů, po prvním roce 27 714 Kč/měsíc) a k tomu:

- prázdninové bonusy (Velikonoční, Vánoční, letní...) až 6000 Kč

- bonusový systém (dva systémy s možností každého až 4000 Kč/měsíc)

- až 1300 Kč/měsíc bonus za přítomnost

- až 700 Kč/měsíc příspěvek na dopravu

- až po zapracování se a průměrné bonusy 46 000 Kč/měsíc

- týden dovolené navíc

- stravenkový paušál

- čistou práci v klidném nehlučném prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: Randstad HR Solutions s.r.o.
Lokalita: Rychnov nad Kněžnou
Odvětví práce: Automobilový průmysl
Pracovní pozice: Operátor/ka kontroly kvality (m/ž)
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28 000 Kč - 45 000 Kč
Nabídka přidána: 20. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    53 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Rychnov nad Kněžnou - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor/ka kontroly kvality (m/ž) ve městě Rychnov nad Kněžnou? Pošlete svůj životopis firmě Randstad HR Solutions s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Rychnov nad Kněžnou - Automobilový průmysl