OPERATIVNÍ MANAŽER/KA

České Budějovice
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Dovolená navíc
    - Jiné výhody
  • Nabízená mzda: 60 000 - 80 000 Kč/měsíc

Jsme společnost TSE ELECTRONICS a zabýváme se elektronikou pro odvětví automotive, industriál a zdravotní techniky. Osazujeme desky plošných spojů pro světové značky automobilů, jako jsou Aston Martin, BMW, Toyota, Ford a také pro zdravotní techniku, kde naše elektronika zachraňuje lidské životy. Naše plně automatické osazovací linky vyprodukují měsíčně přibližně 600 000 ks desek plošných spojů. Právě nyní obsazujeme pozici v TSE ELECTRONICS, která je klíčovou manažerskou rolí v organizaci odpovědnou za dohled a řízení každodenního chodu společnosti. Primárním cílem je zajistit hladký a efektivní chod společnosti a zároveň dosahovat strategických cílů a plnit očekávání zákazníků. Role operativního manažera/ky zahrnuje různorodou škálu odpovědností. Podílí se na plánování a koordinaci různých provozních činností, jako je výroba, řízení dodavatelů a zásob. Analyzuje procesy a identifikuje oblasti pro zlepšení, implementuje strategii pro zvýšení produktivity, snížení nákladů a optimalizaci efektivity. Operativní manažer/ka navíc často hraje důležitou roli při řízení vztahů s dodavateli, zákazníky a dalšími externími zainteresovanými stranami. Podílí se na nastavování a monitorování klíčových ukazatelů výkonu (KPI), vyhodnocování provozní výkonnosti a rozhodování na základě dat s cílem zajistit neustálé zlepšování.
Vaším úkolem bude tedy především:
- Metodické řízení oddělení hlavního plánu výroby, výrobního střediska, nákupu a skladového hospodářství.
- Podílení se na tvorbě plánu výroby.
- Operativní řešení problémů (materiál, kapacity).
- Jednání se zákazníky a dodavateli.
- Koordinace pracovníků s cílem zefektivnění jejich práce, snížení nákladů a zvýšení přidané hodnoty.
- Nastavování, sledování a analyzování klíčových ukazatelů společnosti.
- Aplikování strategie společnosti.
Očekáváme od Vás:
- SŠ/VŠ vzdělání- technický obor.
- Zkušenosti na obdobné pozici, nejlépe v automotive, výhodou.
- Znalost AJ slovem i písmem podmínkou.
- Zkušenosti s vedením lidí, jejich motivací.
- Proaktivní přístup, analytické myšlení, schopnost rychle se rozhodovat.
- Znalost MS Excel, Word, PowerPoint.
- ŘP sk. B.
Zaměstnanecké výhody:
- Důkladné zaškolení na dané pracovní místo, abyste si mohli být jistí svou odvedenou prací.
- Jsme česká společnost, která vyrábíme elektroniku pro světové značky v automotive, industriálu a zdravotní techniky.
- Pokud nejste z Českých Budějovic, sídlíme 5 minut chůze od vlakového nebo autobusového nádraží- dojíždění Vám tedy nezabere více času než je potřeba.
- Sídlíme v centru, ale nabídneme Vám vlastní parkoviště.
- Jsme stabilní zaměstnavatel, jako důkaz Vám nabídneme rovnou pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
- Na odpočinek máš k dispozici 25 dnů dovolené za kalendářní rok, kdy si sám rozvrhuješ její čerpání (nemáme celozávodní dovolenou).
- Máme zde vlastní jídelnu, kam nám dováží 5 druhů jídel každý den, a to pro Vás pouze za 30 Kč/oběd nebo večeře.
- Přispějeme Vám na penzijní a životní připojištění.
- Pokud máte děti, rádi Vám přispějeme na jejich dětské pobyty/tábory, na školní potřeby.
- Pro naše zaměstnance pořádáme různé firemní akce, kde se ještě lépe poznáme.
Pojďte na to a zašlete mi Váš strukturovaný životopis. Následně si sjednáme nezávaznou schůzku, kde se Vám bude věnovat přímo jednatel společnosti, který Vám řekne více o nabízené pozici a pracovnímu místu.
V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele e-mailem nebo telefonicky.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: TSE ELECTRONICS spol. s r.o.
Lokalita: České Budějovice
Pracovní pozice: OPERATIVNÍ MANAŽER/KA
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 60 000 Kč - 80 000 Kč
Nabídka přidána: 9. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
České Budějovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OPERATIVNÍ MANAŽER/KA ve městě České Budějovice? Pošlete svůj životopis firmě TSE ELECTRONICS spol. s r.o. ještě dnes.