PPC SPECIALISTA | SENIOR | HPP i IČO | HOME OFFICE

Jihočeský kraj, České Budějovice

POPIS POZICE:
Hledáte práci v marketingu a nějakou dobu jste již pracovali s PPC? Chcete se podílet na zajímavých projektech se zahraničními partnery a rádi komunikujete anglicky? Čtete dále! :)

Aktuálně posilujeme tým o seniorního PPC specialistu (HPP/ŽL). Výhodou pro Vás bude přesah do SEO nebo správy sociálních sítí.

Na jaké činnosti se můžete těšit:
- využití reklamních systémů (např. Google Ads, Sklik, Facebook Business Manager, LinkedIn, …)
- analýza a vyhodnocování efektivity kampaní (GA4, Looker)
- návrhy a strategické plánování kampaní
- tvorba a správa kampaní
- reporting, interpretace výstupů kampaní klientům

BENEFITY:
podíly na zisku společnosti (po roce)
flexibilní pracovní doba/ home office dle dohody
kancelář v Českých Budějovicích
práce na ŽL nebo HPP
možnost využívat firemní fitness a firemní wellness
pravidelné vzdělávání a školení
profesní růst

POŽADAVKY:
- SŠ vzdělání
- praxe v oborou alespoň 3 roky
- angličtina na komunikativní úrovni
- analytické myšlení, kreativita a samostatnost

VÝHODOU, nikoliv podmínkou:
- přesah do SEO
- orientace ve zdrojovém kódu

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: České Budějovice
Odvětví práce: Specialista marketingu
Pracovní pozice: PPC SPECIALISTA | SENIOR | HPP i IČO | HOME OFFICE
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč - 100 000 Kč
Nabídka přidána: 27. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
České Budějovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PPC SPECIALISTA | SENIOR | HPP i IČO | HOME OFFICE ve městě České Budějovice? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa České Budějovice - Specialista marketingu