Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Odstartujte kariéru bankéře/ky na Bankovním domě Praha

Praha

Popis pozice

Láká vás kariéra v bankovnictví, ale nevíte, kde začít? Zkuste to u nás na pobočce!

Hledáme klientského poradce/kyni, co nám pomůže poskytovat podporu pro naše kliety/ky a bude ho/ji bavit se rozvíjet v oblasti finančnictví. Základní předpoklad pro úspěch jsou komunikační schopnosti, proklientská orientace a ochota vždy hledat řešení. Po nástupu vás čekají rozmanité kariérní příležitosti (včetně potenciálního růstu na manažerské pozice), společné týmové akce a především práce, u které vždy vidíte výsledky.

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

  • Budete v kontaktu se stávajícími i novými klienty.
  • Dále budete klientům pomáhat s orientací v bankovních produktech, nebo třeba také s obsluhou internetového bankovnictví.
  • Pomůžete klientům financovat jejich potřeby a sny, ať už se jedná o nový domácí spotřebič nebo rekonstrukci bytu.
  • Stanete se přeborníkem/přebornicí v oblasti řešení financí, díky kterému si klienti odnesou z návštěvy pobočky vždy příjemný zážitek.
  • Budete pracovat s hotovostí a pokladnou.

CO K TOMU POTŘEBUJETE?

  • Mít minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou.
  • Nebát se práce s hotovostí ve větším objemu včetně cizí měny.
  • Mít chuť pomáhat našim klientům a starat se o ně tak, aby si odnesli z návštěvy pobočky příjemný zážitek.
  • Plusové body dáváme za to, když už máte zkušenosti s jednáním s klienty a komunikativní angličtinu.

CO VÁM ZA TO NABÍZÍME?

  • Intenzivní školení, kde se naučíte vše, co je k práci potřeba.
  • Možnost kariérně růst třeba až na manažerskou pozici.
  • Fixní mzdu + možnost přivydělat si zajímavou částku na provizích.
  • Narozeninové volno
  • Sick days + 4 dny na regeneraci, 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnavatelem plně hrazené stravenky ve výši 145 Kč
  • Možnost zřídit si Multisport kartu.
  • 20 000+ benefit bodů, které můžete uplatnit na sport, kulturu, vzdělání, masáže, výlety, zdravotnické pomůcky a léky, kino, vstupenky a jiné aktivity dle vašho výběru. Čím déle s námi budete, tím více bodů získáte.
  • Postaráme se i o váš rozvoj pomocí mentoringových programů nebo programů pro talenty a budoucí manažery.
  • V období Vánoc nás čeká Vánoční večírek, v průběhu roku pořádáme sportovní hry a spolu s týmem na pobočce můžete kdykoliv zajít na pivo nebo vyjet na teambuilding.

Detaily o pracovním místě:
Firma: UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Odstartujte kariéru bankéře/ky na Bankovním domě Praha
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Odstartujte kariéru bankéře/ky na Bankovním domě Praha ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia ještě dnes.