Odborný referent městského úřadu - stavební zaměření

Vrchlabí

O nás

V souladu s ustanovením § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů (dále jen zákon), vyhlašuje tajemník Městského úřadu Vrchlabí výběrové řízení na vznik pracovního poměru úředníka zařazeného do Městského úřadu Vrchlabí na druh práce:

  • referent úřadu územního plánování
  • investiční technik

Náplň práce:

Pracovní náplň pro jednotlivé pracovní pozice je uvedena v příslušných oznámeních na webových stránkách města https://www.muvrchlabi.cz/nabidka-pracovnich-prilezitosti/ds-1147

Co od Vás očekáváme:

Kvalifikační předpoklady a další požadavky vyplývající ze zákona jsou v oznámeních na webových stránkách města: https://www.muvrchlabi.cz/nabidka-pracovnich-prilezitosti/ds-1147

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zajímavou práci v prostředí podkrkonošské krajiny v kancelářích umístěných v budově renesančního zámku s výhledem do zámeckého parku
  • stabilní zaměstnání
  • možnost podílet se na formování budoucí podoby regionu a realizovat zajímavé investiční projekty
  • plat podle nařízení vlády
  • odměny
  • pět týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • sick days
  • příspěvek na ošacení
  • zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • pružnou pracovní dobu
  • pro perspektivní zaměstnance možnost přidělení služebního bytu

Upozorňujeme, že reakce na inzerát prostřednictvím portálu nemůže být podle zákona považována za řádné podání přihlášky do výběrového řízení. Přihlášku je třeba podat písemně nebo prostřednictvím datové schránky.

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: Město Vrchlabí
Lokalita: Vrchlabí
Pracovní pozice: Odborný referent městského úřadu - stavební zaměření
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 26.710 – 42.370 Kč
Nabídka přidána: 29. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    15 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Vrchlabí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Odborný referent městského úřadu - stavební zaměření ve městě Vrchlabí? Pošlete svůj životopis firmě Město Vrchlabí ještě dnes.