Odborný poradce pro rostlinnou výrobu, střední Čechy

Tábor

Náš tým odborných poradců pod vedením obchodního ředitele hledá kolegu (nebo kolegyni), který jim pomůže se starostí o zákazníky na jihu Čech. Jsme firma s přátelskou kulturou, jasně definovanou strategií a tahem na branku. V rámci týmu klademe důraz na pracovitost, otevřenost a osobní iniciativu s orientací na kvalitní výsledek.

Co očekáváme?

  • Ochotu akceptovat, že zemědělství je do velké míry životní styl
  • Pověstný zdravý selský rozum
  • Ochotu přizpůsobit se zemědělskému rytmu, kdy se vstává se slepicemi a žně jsou svaté
  • Ochotu podat nadstandardní výkony, když si to situace žádá
  • Přístup týmového hráče
  • Ochotu udělat pro zákazníky maximum
  • Otevřenou mysl a ochotu vyslechnout zpětnou vazbu
  • Chuť učit se
  • Zkušenosti v zemědělství a obchodu výhodou

Náplň práce

  • Pravidelný osobní kontakt se zákazníky a vytváření dobrých dlouhodobých vztahů
  • Prodejem to u nás pouze začíná, protože naší přidanou hodnotou je trvalé partnerství
  • Strávíte 80 % času prodejem a péčí o zákazníky a 20% času administrativními činnostmi
  • Stěžejní je pravidelné vzdělávání, práce s moderními technologiemi a dlouhodobě udržitelný rozvoj
  • Zodpovědnost za obchodní výsledky ve vlastním regionu

Co nabízíme?

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Týmovou podporu a unikátní know-how
  • Přátelský kolektiv lidí a hodně zábavy
  • Práci na čerstvém vzduchu, kde se často umažete
  • Práci, kde tempo neudává hektický ruch kancelářských budov
  • Skvělý work-life balanc
  • Možnost pracovat se svým domácím mazlíčkem
  • Možnost plně si organizovat vlastní čas
  • Auto, iPad a telefon
  • Fixní plat a progresivní systém odměn a provizí
  • 25 dní dovolené
  • Možnost poznat zblízka zemědělskou prvovýrobu, být blízko přírodě a třeba i dosáhnout klidu mysli díky poznání toho, jak malý je člověk pán

Pokud vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na ********@***********.

Benefity

  • Dog-friendly office
  • Auto i k soukromým účelům
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Vlastní organizace práce
  • Provize z prodeje
  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy a prémie

Detaily o pracovním místě:
Firma: BioAktiv CZ s.r.o.
Lokalita: Tábor
Pracovní pozice: Odborný poradce pro rostlinnou výrobu, střední Čechy
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 30. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    10 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Tábor - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Odborný poradce pro rostlinnou výrobu, střední Čechy ve městě Tábor? Pošlete svůj životopis firmě BioAktiv CZ s.r.o. ještě dnes.