Obsluha v hotelové restauraci

Mcely

Pro našeho klienta, provozujícího zámecký hotel s wellness, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Obsluha v hotelové restauraci.

Náplň práce:

  • odpovědnost za vzornou a včasnou přípravu svěřeného pracoviště před otevřením
  • vítání, usazování a obsluha hostů
  • přijímání objednávek
  • udržování si znalosti o aktuální nabídce pokrmů a nápojů
  • pomoc hostům při výběru pokrmů a nápojů
  • příprava nápojů
  • servis jednotlivých pokrmů a nápojů a dodržování pravidel servisu a společenské přednosti a etikety
  • obsluha kasy a zúčtování hostů
  • dodržování předepsaného oblečení, pravidla úpravy zevnějšku a osobní hygieny

Požadujeme:

  • nadšení pro práci v týmu
  • laskavý, profesionální přístup k hostům, dodavatelům i kolegům
  • přátelskou povahu a výborné komunikační schopnosti
  • chuť pracovat v náročném hotelovém prostředí a chuť se učit novým věcem
  • smysl pro detail a pořádek
  • časovou flexibilitu
  • znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz skupiny B
  • úzkou a respektující spolupráci s ostatními kolegy, především kuchyní a recepcí

Nabízíme:

  • zajímavou finanční odměnu: dle zapracování až 180 Kč/hod. nebo 2 160 Kč za den čistého pro brigádu nebo dle zapracování 40 – 45 000,-Kč pro HPP
  • finanční bonus jako poděkování za roční výsledky
  • čerpání benefitů jako je např. noc v luxusním apartmá s tříchodovou večeří pro dvě osoby a masáží
  • možnost nákupu produktů a služeb se zaměstnaneckými slevami od 40% do 70%
  • finanční příspěvek ve výši 4 000 Kč na libovolné volnočasové aktivity
  • atraktivní a zábavné teambuildingy, týmové obědy a firemní snídaně ve vybraných termínech
  • podporu osobního rozvoje s firemním koučem
  • osobní přístup zaměstnavatele ke každému zaměstnanci
  • sebevzdělávání se v oboru
  • možnost zaměstnaneckého ubytování
  • místo výkonu práce: Mcely

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Výrobky a služby se slevou
  • Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na volný čas
  • Firemní akce
  • Profesní/osobní kouč

Detaily o pracovním místě:
Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Lokalita: Mcely
Pracovní pozice: Obsluha v hotelové restauraci
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40000-45000 Kč
Nabídka přidána: 16. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    24 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Mcely - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha v hotelové restauraci ve městě Mcely? Pošlete svůj životopis firmě PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. ještě dnes.