Obsluha v Bageterii Boulevard- možnost i brigádně

Loket, okres Benešov, Loket

O nás

Jsme restaurace rychlého občerstvení Bageterie Boulevard, která má v celé  ČR více jak 50 poboček. Připravujeme křupavé bagety a další výborné pokrmy jako polévky, saláty, patatas, palačinky ...ve francouzském stylu s českou kreativitou. Pro naší moderní restauraci Bageterie Boulevard na dalničním sjezdu Loket na 66 km D1 a hledáme další nadšence pro dobré jídlo, kteří mají chuť se k nám přidat

Náplň práce:

  • pečení a příprava studených a zapečených baget na objednávku
  • příprava surovin
  • komunikace se zákazníky
  • příjímání a kompletace objednávek
  • udržování příjemné atmosféry

Co od Vás očekáváme:

  • Spolehlivost - dochvilnost, plnění zadaných úkolů
  • Ochotu – učit se novým věcem a nebát se
  • Flexibilitu – vzhledem k e směnnému provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci na hlavní pracovní poměr či brigádu
  • Nástupní mzda 160 Kč/hod (HPP), po uplynutí zkušební doby (3 měsíce) další navýšení v závislosti na zvládnutí tréninku
  • Úvazek Vám ušijeme na míru. Chcete pracovat 8 nebo jen 6 hodin/denně hledáte brigádu třeba na víkendy nebo po škole ?
  • Nepracoval/a jste  nikdy v gastronomii ? Nevadí naučíme Vás jak se stát bagetovým přeborníkem
  • Možnost se rychle posouvat na další pozice v týmu. Za každý posun v rámci týmu Vás čeká zvýšení mzdy
  • Jídlo do sytosti – bageta na směně je samozřejmostí. Mimo směnu si ji můžete dopřát se slevou.
  • Flexibilitu při plánovaní směn
  • A příjemný kolektiv lidí, kteří Vás nehodí přes palubu

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: SJOT s.r.o.
Lokalita: Loket
Pracovní pozice: Obsluha v Bageterii Boulevard- možnost i brigádně
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27.000 – 30.000 Kč
Nabídka přidána: 29. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    19 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Loket - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha v Bageterii Boulevard- možnost i brigádně ve městě Loket? Pošlete svůj životopis firmě SJOT s.r.o. ještě dnes.