Obsluha tavící pece | Nástup Ihned | Mošnov

Nový Jičín

Informace
Zaujala vás v nadpise mzda až do výše 40.000Kč a říkáte si, že ještě k tomu i příspěvek na dopravu bude nějaký nesmysl? Ale my tohle opravdu nabízíme. Pokud hledáte stabilitu a především firmu, která dbá na bezpečnost zaměstnanců, motivuje je a podporuje jejich růst, tak čtete správně. Třísměnný provoz je značka ideál? Tak kontaktujte Barbora Böhmová na tel. čísle nebo e-mailem.

Pracovní náplň

- Obsluha tavící pece na slévárně

- navážka materiálu

- kontrola

- práce v teple
Co od vás očekáváme
- platný průkaz na VZV

- zkušenost na obdobné pozici

- zodpovědnost

- fyzická zdatnost
Co vám nabízíme
- nástupní mzda v průměru 33 000,- Kč

- po zaučení mzdy 40 000,-Kč

- Náborový bonus 10 000,-Kč

- prémiová složka až 7 600,- Kč

- příspěvek na dopravu

- stravenkový paušál

- 20 dnů dovolené + 5 dnů navíc

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat a zaslat svůj životopis

Detaily o pracovním místě:
Firma: Comac jobs s.r.o.
Lokalita: Nový Jičín
Odvětví práce: Doprava a zásobování
Pracovní pozice: Obsluha tavící pece | Nástup Ihned | Mošnov
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 45 000 Kč
Nabídka přidána: 19. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Nový Jičín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha tavící pece | Nástup Ihned | Mošnov ve městě Nový Jičín? Pošlete svůj životopis firmě Comac jobs s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Nový Jičín - Doprava a zásobování