Obsluha svařovacích robotů

Horní Suchá

O nás

Jsme rodinná firma, která byla založená v roce 2000. Hlavní aktivitou společnosti je zakázková kovovýroba. Záleží nám na dobrém jménu společnosti, které dlouhodobě budujeme svým poctivým přístupem k zákazníkovi a našim zaměstnancům. Z malé firmy postupem času vyrostla střední firma, která zaměstnává 100 zaměstnanců. Uvědomujeme si, že úspěch firmy záleží na angažovanosti našich zaměstnanců. Do firmy proto hledáme kolegy, které práce baví, záleží jim na kvalitně odvedené práci a chtějí se společně s námi spolupodílet na udržitelnosti firmy.

Náplň práce:

Koho hledáme: obsluhu CNC stroje (svařovacích robotů) s možným nástupem ihned.

Co od Vás očekáváme:

Zkušenost a praxe s obsluhou technilogických zařízení je výhodou.  Zájemce o tyto pozice zaškolíme našimi pracovníky.

Vaši velkou výhodou budou dobré pracovní návyky a snaha uspět v novém zaměstnání (toho si ceníme nejvíce).

* práce v třísměnný provoz - směna 7,5 h/den (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22:00-6:00), týdenní cyklus (po-pá)

Co Vám můžeme nabídnout:

 nadstandardní ocenění odpovídající této profesi v závislosti na odbornosti a zkušenosti (160-240 Kč/h)

* kariérní a mzdový růst na základě přibývajících schopností a dosažených výsledků

* jistotu zavedené firmy se stabilním kolektivem zaměstnanců a více než 20 letou tradicí na trhu

* pravidelné pololetní bonusy

* příplatky za směnný provoz

* příplatky za přesčas (25%)

* příplatky na práci v sobotu (50%)

* možnost zvyšování kvalifikace

* zaškolení na naše náklady vč. získání oprávnění pro řidiče VZV či jeřábník

* nové firemní pracovní oblečení vč. zajištění praní a oprav

* stálý pracovní poměr, dobrá dostupnost

Detaily o pracovním místě:
Firma: METCOMP CZECH s.r.o.
Lokalita: Horní Suchá
Pracovní pozice: Obsluha svařovacích robotů
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27.000 – 40.000 Kč
Nabídka přidána: 13. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Horní Suchá - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha svařovacích robotů ve městě Horní Suchá? Pošlete svůj životopis firmě METCOMP CZECH s.r.o. ještě dnes.