Obsluha stroje - výrobce netkané textilie m/ž

Česká Lípa, Mimoň
  • Směnnost: Třísměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Jiné výhody (stravenkový paušál do mzdy)
    - Dovolená navíc (5 týdnů dovolené / rok)
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC - jiné (práce s PC, program na obsluhu stroje)
    - Jiné (výhodou znalost obsluhování výrobních strojů, apod.)
    - Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) (výhodou)
  • Nabízená mzda: 125 - 195 Kč/hod.

MITOP, akciová společnost výrobce technických tkaných i netkaných textilií, geotextílií, filtrační textílií, papírenských plstěnců, technické konfekce, vpichované plstě a zabývá se i tkaním, soukáním, předením, aj. přijme zaměstnance na pozici:
Výrobce netkané textilie (tj. obsluha výrobní linky)
Náplň práce: Obsluha stroje na výrobu netkaných textilií
Požadujeme:
- zodpovědnost a samostatnost, pracovitost, schopnost učit se novým věcem
- základní znalost obsluhy výrobních strojů, výhodou znalost programování
- minimálně základní vzdělání, praktická škola
- bez zdravotního omezení práce v hluku a v noci
Nabízíme:
- pracovní doba - ranní 6-14h, odpolední 14-22h, noční 22-6h
- základní mzda + příplatky za směnnost, + případné vedení směny + stravenkový paušál v hodnotě stravenky 120 (tj.66 Kč/den) peněžní formou do mzdy
- 5 týdnů dovolené / rok
- pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu určitou, po osvědčení na dobu neurčitou
Práce v hluku a v noci, fyzicky namáhavá práce - nutná manipulace s materiálem
Kontakt:
personální oddělení
- osobně: vyplňte na vrátnici Formulář pro uchazeče
- nebo zasílejte životopis e-mailem:
- volejte mezi 6-14 hodinou: telefon mobil

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: MITOP, akciová společnost
Lokalita: Mimoň
Pracovní pozice: Obsluha stroje - výrobce netkané textilie m/ž
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 125 Kč - 195 Kč
Nabídka přidána: 3. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    13 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Mimoň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha stroje - výrobce netkané textilie m/ž ve městě Mimoň? Pošlete svůj životopis firmě MITOP, akciová společnost ještě dnes.