OBSLUHA SKLADU | občasné výjezdy do terénu

Moravskoslezský, Ostrava

Do firmy, která se zabývá půjčováním vybavení pro stavby, bednění a pažení hledáme nového spolehlivého parťáka jako Obsluhu skladu, který bude čas od času jezdit i na výjezdy k zákazníkům.

Jedná se o práci v Ostravě – Přívoze.

POPIS POZICE:
  • výdej a příjem zboží na půjčovně (včetně kontroly stavu a kvality dle manuálu)
  • provádění údržby
  • natírání, lakování
  • výjezdy k zákazníkům (i na několik dní) - zaučení zákazníka a dohled na zapůjčené zboží
  • čištění dílců pomocí vysokotlakého vodního zařízení
  • ideálně svařování elektrodou (pouze občas)
  • práce s velkým kladivem

PROFIL KANDIDÁTA:
  • min. SOU s výučním listem
  • velkou výhodou je vazačský a jeřábnický průkaz (případně alespoň zkušenosti)
  • podmínkou je ŘP sk. B, E
  • ochota cestovat po ČR - občasné výjezdy k zákazníkům (ubytování zajištěno)
  • fyzická zdatnost – manipulace s těžkými kusy
  • zkušenosti se svařováním (výhodou platný průkaz)
  • uvítáme zkušenosti s lakováním a natíráním
  • spolehlivost v docházce

NABÍZÍME:
  • mzda 150 – 170 Kč/h dle výkonu
  • stravenkový paušál v hodnotě 90 Kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • pouze ranní směny od 6:30 – 15:00 hod.
  • příplatky za výjezdy
  • volné víkendy
  • dobrá dostupnost autem i MHD

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Ostrava
Odvětví práce: Doprava a logistika
Manuální práce
Pracovní pozice: OBSLUHA SKLADU | občasné výjezdy do terénu
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OBSLUHA SKLADU | občasné výjezdy do terénu ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Ostrava - Doprava a logistika