OBSLUHA POKOVOVACÍ LINKY PROSTĚJOV
Olomoucký kraj, Prostějov

POPIS POZICE:
Pro mezinárodní firmu zabývající se výrobou autodílů hledáme kolegu na pozici OBSLUHA LINKY - OPERÁTOR LINKY na pokovování plastových dílů.

Co tato práce obnáší?

Především zajištění chodu pokovovací linky, což znamená :
- spuštění linky do chodu
- průběžná kontrola chodu linky v průběhu směny
- ukončení chodu linky ke konci směny
- kontrola chemických roztoků ve vanách podle předepsaných předpisů
- vyplňování příslušných dokumentů
- úzká spolupráce s laboratoří, mistry, údržbou
- hlášení závad a evidence závad a odstranění drobných závad
- 3 směnný provoz, víkendy volné

Samozřejmostí je důkladné zaučení na tuto pozici zkušeným kolegou. Nikdo učený z nebe nespadl.

BENEFITY:
Mzda je zajímavá, ale nic není hned. Nástupní hrubá mzda s příplatky je 24000,- Kč/měsíčně, avšak postupně roste. Lze dosáhnout až 30000,- Kč/měsíčně.

- stravenky 80 Kč
- flexipassy 500 Kč/měs.
- příplatky za směnnost
- docházkový bonus
- dojíždění zdarma z Přerova a též v rámci Prostějova
- zajímavou práci která neomrzí
- možnost karierního růstu

POŽADAVKY:
Jakého člověka hledáme?

- nemusí ovládat chemii ani nemusí mít podobnou praxi
- má vzdělání SOU nebo SŠ
- umí používat PC (základy)
- musí být zodpovědný
- chce se v práci zlepšovat
- není lhostejný k dění kolem sebe
- nevadí mu 3 směnný provoz
- má zájem o postupné navyšování mzdy oproti tomu, kolik už toho umí
- má zájem o dlouhodobou práci

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Prostějov
Pracovní pozice OBSLUHA POKOVOVACÍ LINKY PROSTĚJOV
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 24 000 Kč - 28 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    128 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Prostějov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OBSLUHA POKOVOVACÍ LINKY PROSTĚJOV ve městě Prostějov? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.