OBSLUHA LINKY PROSTĚJOV mzda 35000 Kč

Olomoucký kraj, Prostějov

POPIS POZICE:
Pro mezinárodní firmu zabývající se potravinářským vybavením hledáme kolegy na pozici
OBSLUHA LINKY - SENIOR OPERÁTOR LINKY na obsluhu jednoúčelových linek.

Co tato práce obnáší?

Především zajištění a udržování chodu jednoúčelových linek jako jsou řezací stroje, baličky, foliovačky - což znamená :

- spuštění linky do chodu
- průběžná kontrola chodu linky v průběhu směny
- ukončení chodu linky ke konci směny
- kontrola kvality výrobků
- úzká spolupráce s mistry, údržbou
- hlášení závad a evidence závad
- nepřetržitý provoz (krátký/dlouhý týden)

Samozřejmostí je důkladné zaučení na tuto pozici zkušeným kolegou. Nikdo učený z nebe nespadl.Pozici může vykonávat i ten, který nemá předchozí praxi-podmínkou je zájem o práci a zodpovědnost.
fyzicky není náročné, nejedná se o monotonní práci.

BENEFITY:
Zajímavá a motivační mzda a benefity.
Postupný nárůst mzdy
Možnost vyšších výdělků díky směnným příplatkům a přesčasům
Odměny za výkony
Benefity jako všude jinde

Smlouva na HPP an dobu neurčitou přímo do kmene, moc pěkné pracovní prostředí a fajn kolektiv. Firma střední velikosti, takže lidi jsou lidi, ne stroje či položky.

POŽADAVKY:
Jakého člověka hledáme?

- zámečník, mechanik, seřizovač čehokoliv je značka ideál - ale není podmínkou
- osvědčili se i středoškoláci unaveni rutinou v kanclu
- vzdělání SOU nebo SŠ
- umí používat PC (základy)
- musí být zodpovědný
- není lhostejný k dění kolem sebe
- nevadí mu 12tky

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Prostějov
Odvětví práce: Operátor výroby
Pracovní pozice: OBSLUHA LINKY PROSTĚJOV mzda 35000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 35 000 Kč
Nabídka přidána: 3. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    86 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Prostějov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OBSLUHA LINKY PROSTĚJOV mzda 35000 Kč ve městě Prostějov? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Prostějov - Operátor výroby