Seřizovač formovací linky

Olomouc

Náplň práce:

- obsluha a seřízení automatické formovací linky na slévárně
- povedete tým dvou lidí, kteří obsluhují linku
- práce v 3 směnném provozu

Požadujeme:

- SOU v technickém oboru
- zkušenosti ze strojírenství nebo slévárenství výhodou
- protože se pracuje s velkými břemeny, je jeřábnický a vazačský průkaz výhodou (možnost dodělání)

Nabízíme:

- výrazně dotovaná strava v areálu společnosti
- 25 dní dovolené
- příspěvek na důchodové připojištění nebo životní pojištění
- výhodné mobilní tarify pro vás i vaše blízké
- benefitní karta - možno využít na zdraví, sport i kulturu
- odměny při životních a pracovních výročích i odchodu do důchodu
- zázemí firmy s dlouhou tradicí
- dopravní dostupnost - autobusová i vlaková zastávka u vstupu do areálu společnosti
- a další benefity

Kód: LH_UN_2028

Detaily o pracovním místě:
Firma: Spin HR s.r.o.
Lokalita: Olomouc
Pracovní pozice: Seřizovač formovací linky
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 1. 2023
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Vyučen
Pracovně právní vztah Plný
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Seřizovač CNC
Olomouc - Spin HR s.r.o.
Seřizovač na 3 směny
Olomoucký kraj - Advantage Consulting, s.r.o.
Seřizovač - praxe není nutná
Olomouc - ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
Zámečník
Olomouc - 24 000 Kč - 34 000 Kč
Manažer rodinné firmy
Olomouc - 45 000 Kč - 90 000 Kč
Senior controller| Olomouc
Olomouc - 65 000 Kč - 75 000 Kč
Pekař – výroba těsta
Olomouc - 30 000 Kč - 33 000 Kč
Účetní| Olomouc
Olomouc - 40 000 Kč - 45 000 Kč
Asistent manažera výstavby
Olomouc - 40 000 Kč - 50 000 Kč
Kuchař – obslužný bar
Olomouc - 35 000 Kč - 38 000 Kč
Operátor výroby (m/ž)
Olomouc - 23 700 Kč/měsíc - 28 000 Kč/měsíc
Řidič kamionu skupiny C + E
Olomouc - 40 000 Kč - 60 000 Kč

Práce Seřizovač formovací linky: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Seřizovač formovací linky?

Práce je nabízena v lokalitě Olomouc.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Spin HR s.r.o..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Seřizovač formovací linky ve městě Olomouc? Pošlete svůj životopis firmě Spin HR s.r.o. ještě dnes.