Obsluha CNC strojů

Bítovany

O nás

IKOV TRADE a.s. je česká rodinná firma, která je součástí strojírenské divize holdingové skupiny RKO GROUP. Má vlastní výrobní program – drapáky k bagrům a další strojírenské výrobky a nabízí také zakázkovou strojírenskou výrobu našim obchodním partnerům.

Do výrobní dílny právě hledáme šikovné zaměstnance pro obsluhu CNC strojů pro kusovou i sériovou výrobu.

Náplň práce:

Obsluha CNC strojů v kusové i sériové výrobě.

Co od Vás očekáváme:

Vyučení ve strojírenském oboru.

Praxe na obsluze CNC strojů minimálně 2 roky.

Dobrá orientace v technické dokumentaci.

Schopnost základní práce s PC.

Zkušenost s ručně ovládaným jeřábem výhodou.

Schopnost používání přesných měřidel - posuvka, úhloměr, úhelnice, metr.

Manuální zručnost, pečlivost při práci, zodpovědnost.

Organizační schopnosti, flexibilita, spolehlivost a samostatnost.

Ochota pracovat přesčas, pokud to situace vyžaduje.

Co Vám můžeme nabídnout:

Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti.

Zkušený a přátelský tým ochotný pomoci.

Zajímavé mzdové ohodnocení dle praktických dovedností a Vašeho výkonu.

Stravenky v hodnotě 140,-Kč/směnu plně hrazené zaměstnavatelem, bohatý systém benefitů, benefitní karta.

Bonusový systém ohodnocení,

Férové jednání, první smlouva na 6 měsíců s 3 měsíční zkušební dobou.

Detaily o pracovním místě:
Firma: RKO GROUP a.s.
Lokalita: Bítovany
Pracovní pozice: Obsluha CNC strojů
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28.000 – 35.000 Kč
Nabídka přidána: 15. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Bítovany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha CNC strojů ve městě Bítovany? Pošlete svůj životopis firmě RKO GROUP a.s. ještě dnes.