Obsluha CNC - náborový příspěvek 20.000,- Kč

Náměšť nad Oslavou

O nás

ATC Styl s.r.o. – jsme výrobní společnost se stabilní zakázkovou náplní, se specializací především na CNC obrábění. Pro realizaci nových projektů od našich stávajících i nových zákazníků hledáme kolegy do výroby.

  • Společnost založena : 2002
  • Počet zamestnanců : cca 30
  • Plocha – výroba a sklady : 3 000 m2
  • Vlastník : 3H Group s.r.o.
  • www.atcstyl.cz
  • hledáme pracovníky pro obsluhu srojů:

     – CNC soustruhy MAZAK

     – CNC frézy AKIRA a MAS (Heidenhein, SolidCam)

Náplň práce:

• Kompletní obsluha stroje

• Výroba přesných dílů v požadované kvalitě a v souladu zadaných pracovních postupů, dodaných programů a dokumentace

• Zajištění základní údržby stroje a nástrojů

• Práce ve dvousměnném provozu

Co od Vás očekáváme:

• Komunikace v češtině

• Čtení výkresové dokumentace

• Zkušenosti se systémem přípravy (čtení programů), nastavování korekcí, orientace v obráběcích nástrojích, kontrola hotových výrobků

• Samostatnost, flexibilita, zodpovědnost

• Praxe na uvedeném stroji výhodou, ale rádi vás i zaučíme, pokud zatím na těchto strojích zkušenost nemáte

• Výhodou je ukončené odborné vzdělání v technickém oboru – obráběč kovů, mechanik seřizovač, CNC programátor apod.

Co Vám můžeme nabídnout:

• Práci v zázemí stabilní firmy

• Měsíční bonusy podle dosažených výsledků

• Roční odměny podle výsledků firmy (po roce)

• Zajištěné stravování s příspěvkem zaměstnavatele nebo stravenkový paušál

• Firemní zvýhodněné tarify u mobilního operátora

• Sickdays (po roce)

• Příspěvek na životní pojištění nebo důchodové připojištění (po roce)

• Náborový příspěvek 20.000 – vyplácíme až po ukončení zkušební doby

• Pracoviště v Náměšti nad Oslavou

Nástup je možný ihned nebo se na termínu nástupu dohodneme podle Vašich možností.

V případě, zájmu o uvedenou pozici, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle kontakt uvedený v inzerci www.jenprace.cz .

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: ATC Styl s.r.o.
Lokalita: Náměšť nad Oslavou
Pracovní pozice: Obsluha CNC - náborový příspěvek 20.000,- Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30.000 – 40.000 Kč
Nabídka přidána: 22. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Náměšť nad Oslavou - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha CNC - náborový příspěvek 20.000,- Kč ve městě Náměšť nad Oslavou? Pošlete svůj životopis firmě ATC Styl s.r.o. ještě dnes.