Obsluha čerpací stanice OMV na D11 u Poděbrad

Vrbová Lhota

Do našeho kolektivu hledáme pokladníka na plný pracovní úvazek (možnost i zkráceného úvazku).

Pracovní náplň:

  • pokladní činnost
  • práce v bistru
  • lehký úklid čerpací stanice

Pracujeme ve dvousměnném provozu, krátký a dlouhý týden, denní a noční směny - záleží na domluvě.

Požadujeme:

  • slušné vystupování
  • spolehlivost, komunikativnost
  • snahu si vyjít vzájemně vstříc

Vše Vás naučíme a zaškolíme, vážíme si všech, co chtějí pracovat.

Nabízíme:

  • práci v příjemném kolektivu
  • slušné platové podmínky
  • stravenkový paušál

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Požadované jazyky

  • Čeština
    (aktivní)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Stravenkový paušál

Detaily o pracovním místě:
Firma: Petr Jadrníček
Lokalita: Vrbová Lhota
Pracovní pozice: Obsluha čerpací stanice OMV na D11 u Poděbrad
Směnnost práce Plný úvazek, Dohoda o pracovní
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28000-30000 Kč
Nabídka přidána: 23. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    19 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Vrbová Lhota - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha čerpací stanice OMV na D11 u Poděbrad ve městě Vrbová Lhota? Pošlete svůj životopis firmě Petr Jadrníček ještě dnes.