Obsluha balící linky - BRIGÁDA FRÝDEK-MÍSTEK

Lískovec, Frýdek-Místek, Frýdek-Místek

O nás

CDS-VIROPALSTIC CZ s.r.o. je výrobní firma produkující plastové uzávěry. Vyrábíme nepřetržitě velké množství plastových víček pro stáčírny vod a výrobce nápojů v ČR, SR, PL atd. Budeme rádi za další pomocníky i stálé pracovníky do našeho závodu ve Frýdku-Místku.

Náplň práce:

  • 12-ti hodinové směny od 6.00 do 18.00, od 18.00 do 6.00
  • cca 4 – 8 směn v měsíci, především ve dnech PO-PÁ
  • Pouze uchazeči starší 18-ti let!
  • Práce je v čistém prostředí v hygienickém provozu
  • Obsluha strojů na balení a chystání krabic s vyrobenými uzávěry
  • Kontrola balení, práce s ochrannou fólií
  • Práce s paletovým vozíkem
  • Další manipulační práce při výrobě
  • Obsluha stroje na třídění, laserový potisk víček
  • Dosypávání materiálu

Co od Vás očekáváme:

  • Nutné zaslat životopis k výběrovému řízení!
  • Fyzická a psychická odolnost, pracovitost, spolehlivost a dochvilnost
  • Požadovaný věk minimálně 18 let!
  • Minimální vzdělání - výuční list
  • Rychlá dostupnost na Lískovec 405, Frýdek-Místek
  • Ochota chodit do práce na záskoky (za nemocenské, dovolené) bez pravidelných směn

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Výdělek 140,- / hodinu, přípatky 18% noční, 30% víkend
  • Stravenkový paušál v hodnotě 160 Kč při odpracování celé 11ti hodinové směny
  • Mzda pouze na bankovní účet
  • Zaučení zkušeným kolegou
  • Příjemný kolektiv

Detaily o pracovním místě:
Firma: CDS - VIROPLASTIC CZ s.r.o.
Lokalita: Frýdek-Místek
Pracovní pozice: Obsluha balící linky - BRIGÁDA FRÝDEK-MÍSTEK
Směnnost práce parttime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 140 – 207 Kč / hod
Nabídka přidána: 4. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Frýdek-Místek - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha balící linky - BRIGÁDA FRÝDEK-MÍSTEK ve městě Frýdek-Místek? Pošlete svůj životopis firmě CDS - VIROPLASTIC CZ s.r.o. ještě dnes.