Obsluha balicí linky a seřizovač v jedné osobě. Najde se?

Valašské Meziříčí

O nás

Valašskomeziříčská pražírna a balírna kávy fungující od r. 1905, kterou nepostihla žádná krize, naopak, naše objemy jsou rok od roku vyšší!!! Pokud toužíte po stabilitě, přidejte se do JDE týmu.

Společnost JDE má ve svém vlastnictví širokou paletu velmi známých a důvěryhodných značek, které zaujímají vedoucí pozice na klíčových trzích – Jacobs, Tassimo, Douwe Egberts, Pickwick, L’OR nebo Piazza D´Oro. Naše kávy a čaje dodáváme jak do obchodních řetězců, tak do restaurací, hotelů, kaváren a kanceláří.

Hledáme nové kolegy, kteří si vezmou do parády naše balicí linky. Pokud jste tedy milovníky kávy a máte technické vzdělání nebo alespoň zájem o techniku, pak hledáme možná právě Vás!

Náplň práce:

  • Obsluha, seřizování a běžná údržba balicích linek na kávu a kávové speciality, automatických kartonovaček a industriálních robotů

Co od Vás očekáváme:

  • Pokročilé technické znalosti
  • Chuť se učit novým věcem
  • Důsledný a svědomitý přístup k práci
  • Ochota pracovat ve 12ti hodinových směnách – nepřetržitý provoz

A co Vám za to nabízíme:

  • Pracovní smlouva do kmenového stavu
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování přímo v areálu firmy
  • Stravenky v hodnotě 200 Kč/směnu
  • Příspěvek na penzijní připojištění – až 4% z hrubé mzdy měsíčně
  • Benefitní systém Cafeteria 9000 Kč/rok
  • Úvodní zaškolení do interních procesů a další vzdělávání hrazené firmou
  • Deputáty s kávou a čaji
  • Pravidelné týmové akce
  • Práce v čistém a kávou provoněném prostředí

Zaujala Vás tato pozice a chtěli byste se o ní dozvědět více informací? Pak se nám neváhejte ozvat nebo se za námi rovnou zastavte. Každé úterý v 15.00 hodin je možné si přijít pracoviště prohlédnout a zeptat se na vše, co Vás zajímá.

Najdete nás na adrese JACOBS DOUWE EGBERTS OPS CZ. s.r.o., Sokolská 582, Valašské Meziříčí.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: JACOBS DOUWE EGBERTS OPS CZ s.r.o.
Lokalita: Valašské Meziříčí
Pracovní pozice: Obsluha balicí linky a seřizovač v jedné osobě. Najde se?
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 1. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    13 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Valašské Meziříčí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha balicí linky a seřizovač v jedné osobě. Najde se? ve městě Valašské Meziříčí? Pošlete svůj životopis firmě JACOBS DOUWE EGBERTS OPS CZ s.r.o. ještě dnes.