Obráběč klasika, karusel nebo horizontka nadstandardní mzda

Dolní Benešov

Hledáme zručného Obráběče Kovů, který se chce připojit k našemu dynamickému týmu v 3 směnném provozu (7,5 hod). Pokud máte vášeň pro kovové výrobky a chcete se podílet na vytváření kvalitních produktů, máme pro vás skvělou příležitost. Nástup rovnou do kmene společnosti i za nadstandardní mzdu.

Náplň práce:

-práce na obráběcím centru / NC horizontce / NC soustruhu / NC karuselu

co vám nabídneme

- nadstandardní mzda dle vašich zkušeností
- 3 směnný provoz (7,5 h), po-pá
- 2x sick day, 5 týdnů dovolené
- káva nebo čaj zdarma
- nejmodernější zařízení a technologie, což vám umožní neustále se rozvíjet a zdokonalovat své dovednosti
- stravenkový paušál 107 Kč/den
- cafeteria systém, za splněné výsledky kvartální odměny
- příspěvky na penzijní připojištění
- zvýhodněný telefonní tarif (i pro celou rodinu)
- parkování (počítáme i s Vaším vozem)

co od vás očekáváme

- SOU technického směru
- znalost řídícího systému Heidenhain/ Sinumeric výhodou
- schopnost číst technické výkresy
- spolehlivost, pečlivost a vysoce zodpovědný přístup k práci, samostatnost

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle kontakt uvedený v inzerci www.jenprace.cz .
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: Randstad HR Solutions s.r.o.
Lokalita: Dolní Benešov
Pracovní pozice: Obráběč klasika, karusel nebo horizontka nadstandardní mzda
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Dolní Benešov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obráběč klasika, karusel nebo horizontka nadstandardní mzda ve městě Dolní Benešov? Pošlete svůj životopis firmě Randstad HR Solutions s.r.o. ještě dnes.