Obchodník - obchodnice pro moderní AV technologie

Trutnov
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Požadovaná dovednost:
    - Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jazyky:
    - Angličtina - Aktivní
  • Nabízená mzda: 30 000 Kč/měsíc

Obchodník pro moderní AV technologie
Hledáš skvělou příležitost uplatnění v oblasti audio vizuálních technologií? Láká tě možnost nahlédnout pod pokličku těch nejpokročilejších z nich? Pak do našeho stabilního týmu hledáme právě tebe! Na této obchodně technicky zaměřené, full-time pozici nám pomůžeš rozvíjet naše aktivity.
Máš obavu z nedostatku pracovních zkušeností? Nevadí, také jsme někde začínali a rádi dáme šanci i absolventům. I my se pořád učíme něco nového a zaškolení nového parťáka je pro nás samozřejmostí.
Jaká bude tvá pracovní náplň?
" Akvizice nových obchodních příležitostí - získávání nových zakázek
" Zpracovávání došlých poptávek
" Technická podpora zákazníků
" Jednání se zákazníky
" Komunikace s dodavateli
" Aktivní spolupráce v oblasti marketingu, účast na zahraničních veletrzích, výstavách a prezentacích u zákazníků
" Reporting

Co od tebe požadujeme?
" Nejdůležitější vlastností je ochota učit se nové věci a nebát se komunikovat a experimentovat. Co neumíš, to tě rádi naučíme a budeme rádi, když něco naučíš i ty nás. Očekáváme spíše člověka, který bude růst společně s firmou.
" Reprezentativní vystupování, "tah na branku", samostatnost, svědomitost, týmový hráč, aktivní přístup, obchodní schopnosti
" AJ na komunikativní úrovni - každodenní využití
" Řidičský průkaz sk. B
" Elektrotechnické znalosti výhodou

Co ti můžeme nabídnout?
" Perspektivní zaměstnání v zavedené společnosti, která je jedním z lídrů na trhu v oblasti prodeje AV technologií
" Možnost podílet se na zajímavých instalačních projektech po celé ČR
" Prostor pro kreativitu a inovace při nestandartních řešeních
" Možnost vzdělání u našich zahraničních partnerů
" Atraktivní pracovní prostředí - u nás se rozhodně nemusíš bát stereotypu! Nesedíš pouze v kanceláři, ale dostaneš se do zákulisí koncertních a sportovních hal, televizních studií, divadel apod.
" Navštívíš nejvýznamnější kulturní akce

Mzda od 30.000 Kč (dle praxe a zkušeností v oboru).

Těšíme se na tvůj zájem, přijď se k nám podívat.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: PRO MUSIC, s.r.o.
Lokalita: Trutnov
Pracovní pozice: Obchodník - obchodnice pro moderní AV technologie
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč
Nabídka přidána: 25. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    13 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodník - obchodnice pro moderní AV technologie ve městě Trutnov? Pošlete svůj životopis firmě PRO MUSIC, s.r.o. ještě dnes.