Obchodník/Obchodnice

Benešov

O nás

Světový  výrobce vodních turbín MAVEL, a.s. s více než třicetiletou tradicí rozšiřuje svůj tým a hledá kolegu či kolegyni na pozici Obchodník. Staňte se součástí týmu, který vyrábí špičkové výrobky do celého světa.

Náplň práce:

  • Aktivní komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí na domácím i zahraničním trhu
  • Péče o stávající zákaznickou základnu a budování dlouhodobých obchodních vztahů
  • Průběžné monitorování tržních trendů a konkurenčního prostředí
  • Vyjednávání a uzavírání obchodních smluv
  • Reportování obchodních aktivit a pravidelné vypracování obchodních analýz

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ technického (strojírenství, stavebnictví elektro) nebo ekonomického směru
  • Aktivní znalost AJ slovem i písmem, znalost jakéhokoliv jiného jazyku vítána
  • Zkušenosti se zahraničním obchodem
  • Obchodní zkušenosti s prodejem a dodávkou strojních zařízení a celků vítány
  • Ochotu cestovat do zahraničí
  • Znalost práce s PC, Windows, MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, smysl pro přesnost, sebekontrolu a logické myšlení

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní zaměstnání
  • Práci na zajímavých projektech pro výrobu obnovitelné energie do celého světa
  • Aktivní komunikaci s partnery po celém světě
  • Možnost cestovat na obchodní jednání, výstavy, veletrhy v zahraničí
  • Férové platové podmínky - 45.000-70.000 Kč - odvíjí se dle Vašich znalostí a praxe
  • lndividuální přístup
  • Přátelský kolektiv

Benefity:

  • Finanční příspěvky ke svátkům, narozeninám, svatbám, atp.
  • 25 dnů dovolené
  • Pracovní zařízení i pro vlastní potřebu
  • Můžete se těšit na firemní akce
  • Příspěvky na stravování

Kontakty

  • Kontaktujte naši personalistku paní Neufusovou na telefonní číslo: kontakt uvedený v inzerci www.jenprace.cz

  • Přijďte se k nám rovnou podívat na adresu: Jana Nohy 1237, 256 01 Benešov

Budeme rádi, když posílíte náš tým!

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: Mavel, a.s.
Lokalita: Benešov
Pracovní pozice: Obchodník/Obchodnice
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45.000 – 70.000 Kč
Nabídka přidána: 28. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Benešov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodník/Obchodnice ve městě Benešov? Pošlete svůj životopis firmě Mavel, a.s. ještě dnes.