Obchodní zástupce/zástupkyně kancelářských potřeb a zařízení pro Prahu, práce v terénu

Praha
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání: ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC (běžná práce (Outlook, Excel, Word))
    - Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Nabízená mzda: 35 000 - 40 000 Kč/měsíc

PAPERA působí na trhu již 30 let, jsme dodavatelem nejen kancelářských potřeb a zařízení, nabízíme přes 15 000 tisíc druhů položek, které budete nabízet zákazníkům.
Naše motto: Věříme, že tím co děláme, inspirujeme okolí.
NÁPLŇ PRÁCE: Prezentování společnosti, zboží a služeb, které poskytujeme. Zjištění požadavků a potřeb zákazníků a péče o ně, rozvoj dosavadní spolupráce. Vyhledávání nových obchodních příležitostí. Zpracování cenových nabídek zákazníkům. Práce s firemním e-shopem, tiskovinami. Běžné administrativní činnosti. Plnění obchodních cílů. Každodenní výjezd do terénu k zákazníkům
POŽADAVKY: Co musíte znát, mít a umět? Výborné komunikativní, vyjednávací a argumentační dovednosti. Schopnost navazovat a rozvíjet dlouhodobé obchodní vztahy. Orientace na výsledek a dosažení stanovených cílů.
NABÍZÍME: Práci v obchodním týmu, obchodní analytik součástí týmu pro Vaši podporu. Firemní automobil, po vzájemné dohodě možné využít i pro soukromé účely. Telefon a SIM karta s neomezením voláním. Flexibilní pracovní doba, home office, volnočasové benefity. Nástup dle domluvy.
Staňte se součástí našeho týmu.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky 8.00-15.00 hod
Zašlete nám svůj životopis na a přidejte se k našemu týmu.
Těšíme se na vaši odpověď.

Co Vám nabízíme
" Práci v obchodním týmu, obchodní analytik součástí týmu pro Vaši podporu
" Firemní automobil, po vzájemné dohodě možné využít i pro soukromé účely
" Telefon a SIM karta s neomezením voláním
" Nástup dle domluvy
Zaměstnanecké výhody4): Firemní automobil i pro soukromé účely, mobilní telefon s neomezeným tarifem, flexibilní pracovní doba, home office, volnočasové benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: PAPERA s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Obchodní zástupce/zástupkyně kancelářských potřeb a zařízení pro Prahu, práce v terénu
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 40 000 Kč
Nabídka přidána: 9. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    19 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodní zástupce/zástupkyně kancelářských potřeb a zařízení pro Prahu, práce v terénu ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě PAPERA s.r.o. ještě dnes.