Obchodní referent / referentka - prodejce

Beroun

Buzuluk a.s. - globální dodavatelem gumárenských strojů.

Více informací o společnosti naleznete na www.buzuluk.eu.

Náplň práce:

• příprava nabídek pro české a zahraniční zákazníky (v angličtině)

• komunikace se zákazníky (tuzemské i zahraniční)

• koordinace svěřených zakázek mezi zákazníkem a námi (konstrukce, výroba, nákup)

• obchodní korespondence (e-maily denně, příprava kontraktů)

• vyřizování interní administrativy

• podílení se na úpravě www stránek a případná příprava podkladů pro katalogy

• účast na veletrzích a výstavách

Po zapracování:

• aktivní obchodní jednání se zákazníky (dohadování ceny a ostatních obchodních podmínek jako platební podmínky, termíny, záruky, atd.)

Nabídka: • práci na HPP

Benefity:

• mobilní telefon

• příspěvek na stravování

• flexibilní začátek/konec pracovní doby

• notebook

• příspěvek na penzijní/životní připojištění

• 5 týdnů dovolené

• věrnostní odměny

Základní mzda: 35 000 Kč/měsíc + bonusy dle kolektivní smlouvy a po zapracování bonusy z uzavřených smluv.

Místo práce: centrála - Buzulucká 108, 267 62 Komárov u Hořovic

• časté pracovní cesty i letecky po celém světě

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu:

Pro bližší informace volejte na tel.: , - Jana Komínková.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 12. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Požadavky: • min. SŠ s praxí - technické nebo obchodní zaměření

• obchodní praxe ve strojírenském prostředí min. 3 roky

• aktivní znalost AJ (slovem i písmem - zejména věci technické a obchodní)

• schopnost čtení v technických výkresech

• znalost obchodního jednání

• výborné komunikační dovednosti

• reprezentativní vystupování

• ŘP sk. B - řízení osobního automobilu po Evropě (časté pracovní cesty i letecky po celém světě)

Výhodou:

• 1 další světový jazyk

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Beroun
Pracovní pozice: Obchodní referent / referentka - prodejce
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 12. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    66 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Beroun - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodní referent / referentka - prodejce ve městě Beroun? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.