Obchoďák - Sommelier, práce s vínem

Karlovy Vary

O nás

Jsme rodinná společnost - Alifea s.r.o., která se zabývá dovozem kvalitních vín z celého světa. V letech 2013 až 2022 jsme do soutěže Prague Wine Trophy zaslali celkem 478 vín, ze kterých 40 bylo vyhodnoceno jako absolutně nejlepší víno ve své kategorii, 52 získalo titul Regional Champion, 130 ocenění Premium Gold, 175 zlatou a 28 stříbrnou medaili. Jedenáctkrát byla naše vína také prezentována na titulní stránce časopisu Wine & Degustation

Jsme z Prahy a hlédáme své nové kolegy z Karlových Varů a okolí :-)

Jste obchodník tělem i duší? Máte ambice být nejlepší? Jste milovníkem vína?

Pokud ano, pak je tato pozice právě pro Vás!

Vaším úkolem bude:

  • aktivní vyhledávání nových obchodních partnerů a nastavování spolupráce s nimi,
  • péče o stávající klienty,
  • organizace degustací.

Co budete potřebovat:

  • zkušenost s prodejem vína, obchodní kontakty na českém trhu jsou velkou výhodou,
  • příjemné jednání a dobré komunikační schopnosti,
  • aktivní, samostatný a systematický přístup při hledaní nových klientů.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • volnou pracovní dobu - je jen na Vás, jak si zorganizujete den,
  • dva typy modelu spolupráce - interní / externí pozice,
  • možnost odborného vzdělávání o víně,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • atraktivní čtvrtletní bonusový systém,
  • účast na cestách po světě, díky našim akcím pro klienty,
  • velkou zaměstnaneckou slevu na vína.

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: ALIFEA s.r.o.
Lokalita: Karlovy Vary
Pracovní pozice: Obchoďák - Sommelier, práce s vínem
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 23.000 – 60.000 Kč
Nabídka přidána: 1. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Karlovy Vary - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchoďák - Sommelier, práce s vínem ve městě Karlovy Vary? Pošlete svůj životopis firmě ALIFEA s.r.o. ještě dnes.