⭕ Nákupčí

Vysočina

O nás

Pro českou společnost s více než stoletou tradicí hledáme kolegu na pozici Nákupčí.

Náplň práce:

  •  objednávání materiálu a komponentů pro výrobu
  •  hledání nových dodavatelů, jednání s dodavateli
  •  budování vztahů se stávajícími dodavateli
  •  kontrola a zajištění termínů dodání u dodavatelů
  •  kontrola cen a jednání o cenách s dodavateli

Co od Vás očekáváme:

  •  SŠ vzdělání technického, případně ekonomického směru
  •  anglický jazyk na úrovni B2 – komunikace s dodavateli
  •  zkušenosti s nákupem nebo plánováním materiálu pro výrobu
  •  samostatnost, zodpovědnost, komunikativní dovednosti
  •  organizační schopnosti

Co Vám můžeme nabídnout:

  •  práci v přátelském a rodinném kolektivu
  •  možnost profesního růstu
  •  příspěvek na penzijní pojištění
  •  5 týdnů dovolené
  •  stravenkový paušál
  •  firemní stravování
  •  příspěvek na dopravu
  •  vzdělávání
  •  firemní akce

Detaily o pracovním místě:
Firma: ProfesKontakt, s.r.o.
Lokalita: Vysočina
Pracovní pozice: ⭕ Nákupčí
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35.000 – 40.000 Kč
Nabídka přidána: 28. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Vysočina - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ⭕ Nákupčí ve městě Vysočina? Pošlete svůj životopis firmě ProfesKontakt, s.r.o. ještě dnes.