Nákupčí

Ústecký, Klášterec nad Ohří

Do výrobní společnosti v Klášterci hledáme vhodného kandidáta na pozici Nákupčího.

POPIS POZICE:
  • Vypracování strategie nákupu v souladu s obchodními cíli a potřebami společnosti
  • Identifikace a vyhodnocování dodavatelů na základě jejich cenové konkurenceschopnosti, kvality, dodacích podmínek a dalších kritérií
  • Vedení vyjednávání s dodavateli a uzavírání smluv o nákupu
  • Monitorování trhu a trendů ve světě nákupu a implementace inovativních postupů a strategií
  • Spolupráce se zúčastněnými odděleními a vedením firmy k dosažení optimálních výsledků v oblasti nákupu
  • Správa a aktualizace databáze dodavatelů a evidování nákupních procesů

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Zkušenosti v oblasti nákupu, ideálně ve strategickém nákupu
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Schopnost vést vyjednávání a budovat dlouhodobé vztahy s dodavateli
  • Analytické a strategické myšlení
  • Schopnost pracovat pod tlakem a v dynamickém prostředí
  • Zkušenosti s práce s ERP systémem (výhodou)
  • Vysoké organizační a komunikační schopnosti

NABÍZÍME:
  • Možnost se rozvíjet a růst v oblasti strategického nákupu
  • Příležitost pracovat v mezinárodním prostředí s významnými partnery
  • Finanční ohodnocení odpovídající odbornosti a zkušenostem
  • Možnost profesního školení a dalšího rozvoje dovedností
  • Přátelské a podporující pracovní prostředí
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Klášterec nad Ohří
Odvětví práce: Nákup a sourcing
Pracovní pozice: Nákupčí
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Klášterec nad Ohří - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Nákupčí ve městě Klášterec nad Ohří? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Klášterec nad Ohří - Nákup a sourcing