Nákupčí junior

Valašské Meziříčí

Baví Vás komunikace s lidmi? Jste pozitivně naladěný člověk se smyslem pro detail a dotahování? Máte aktivní a pozitivní přístup k řešení problémů? Tak to hledáme právě Vás!

Práce vhodná pro muže i ženy.

Co budete dělat?

  • zajištění nákupních procesů
  • komunikace se schválenými nebo potenciálními dodavateli
  • zpracování objednávek na nákup surovin, včetně jednání o ceně
  • administrativa spojená s dodávkami a nákupem
  • vyřizování reklamací
  • spolupráce s ostatními manažery nákupu a dalšími odděleními
  • back office

Co od Vás očekáváme?

  • dokončené SŠ nebo VŠ studium se zaměřením na potravinářství
  • výborná znalost AJ pro každodenní komunikaci
  • praxe v oboru nákupu výhodou
  • komunikační a vyjednávací schopnosti
  • znalost dalšího jazyka (francouzština, španělština, němčina) vítána
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost MS Office, znalost systému SAP výhodou
  • samostatnost, pečlivost, odpovědnost, spolehlivost, flexibilita
  • aktivní přístup
  • odolnost vůči stresu

Kromě standartních benefitů Vám můžeme nabídnout:

  • práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu
  • jistotu stabilního a dlouhodobého zaměstnání v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
  • kurzy angličtiny ZDARMA
  • na cestování do zaměstnání a zpět nad 25 km přispíváme na dopravu až do výše 5.000,- Kč
  • výplata je vždy 14. dne v měsíci na účtu, ať se děje cokoliv?

Další volné pozice a všechny benefity naleznete na https://www.krasno.cz/o-firme/nabidka-zamestnani/, také nás můžete sledovat na Facebooku http://www.facebook.com/MPKrasno.

Benefity

  • Jazykové kurzy - angličtina ZDARMA
  • Bonusy a prémie - roční, mimořádné, odměny za odpracované roky a jubilea
  • Naturální výhody - zaměstnanecké balíčky v min. hodnotě 200,- Kč/týden
  • Závodní stravování - výběr ze dvou jídel
  • Sick days - až 6 sick days

Detaily o pracovním místě:
Firma: MP Krásno, a.s.
Lokalita: Valašské Meziříčí
Pracovní pozice: Nákupčí junior
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 9. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    15 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Valašské Meziříčí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Nákupčí junior ve městě Valašské Meziříčí? Pošlete svůj životopis firmě MP Krásno, a.s. ještě dnes.